Naujienos

Rusijos prezidentas V. Putinas įkliuvo dar viename vaizdo įraše

Bijo net kunigų: V. Putinas tuščioje bažnyčioje filmavosi Velykų vaizdo įrašui

Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas buvo nufilmuotas Velykų vaizdo įraše tuščioje bažnyčioje ir vėliau vaizdo redagavimo priemonėmis įtrauktas į pamaldų įrašą. Internete pasirodė jo vaizdo įrašas, kuriame užfiksuotas jo dalyvavimas Velykų pamaldose. Aplink nėra nė vieno žmogaus, išskyrus Maskvos merą Sergejų Sobjaniną.

V. Putinas bijo net kunigų (vaizdo įrašas)

Taip pat kažkas keisto vyksta su jo ranka tuo metu, kai jis krikštijamas. Jame atsiranda techninių trukdžių juostos.

Be to, interneto vartotojai pastebėjo, kad tam tikru momentu Putinas laikinai dingsta iš vaizdo.

Putinas bijo rodytis viešumoje

Tai ne pirmas kartas, kai Rusijos diktatorius kaltinamas montažu. Putinas bijo pasikėsinimo nužudyti, todėl nesirodo ten, kur yra daug žmonių. Visų pirma V. Putinas kovo 5 d. tariamai surengė susitikimą su pilotėmis ir stiuardesėmis. Vaizdo įraše, kuriame jis kreipiasi į juos, matyti, kaip jo ranka praeina pro mikrofoną ant stalo. Žiūrovų teigimu, jis galėjo sėdėti žaliame fone. Tai reiškia, kad du vaizdo įrašai – oro linijų darbuotojų moterų ir paties Putino – buvo nufilmuoti skirtingu laiku ir vėliau „suklijuoti“.

Dėl šio incidento V. Putiną „trolino“ Ukrainos prezidentas Vladimiras Zelenskis, savo kalbos pabaigoje ranka palietęs savo mikrofoną.

Be to, V. Putinas atskirai atsisveikino su balandžio 6 d. mirusiu politiku Vladimiru Žirinovskiu. Laidotuvių filmuotoje medžiagoje matyti, kad Rusijos prezidentui stovint prie karsto, garbės sargybos nebuvo, nors visuose kituose filmuotuose ji buvo rodoma. Pats karstas taip pat atrodė kitaip – iš jo dingo vėliava.

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

Mindaugas Bružas

KAIPKADA.LT naujienų, straipsnių, patarimų autorius. Turite klausimų ar pastabų? Susisiekite: el. p. redakcija@kaipkada.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Taip pat skaitykite
Close
Back to top button