“Samsung Galaxy Watch 7” – pirmasis su šia technologija


Samsung galaxy watch 7 2024

Ne paslaptis, kad “” kitais metais nori gaminti 3 nm lustus, o 2025 ir 2027 m. planuoja pradėti gamybą pagal 2 nm ir 1,4 nm procesus. Tačiau bendrovė savo kito “Exynos” procesoriaus negamins nė pagal vieną iš šių procesų.

Kas yra nm technologija?

Integrinis grandynas arba litografija – vientisu technologiniu procesu pagamintas užbaigtas funkcinis įtaisas, susidedantis bent iš keleto neišardomai sujungtų elementų ir hermetizuotas viename korpuse.

“Samsung” nauja technologija

Naujos kartos “Exynos 2400”, kuris, kaip tikimasi, kitais metais bus naudojamas “Galaxy S24” flagmanuose daugelyje rinkų, yra 4 nm lustas.

O remiantis nauju Korėjos žiniasklaidos pranešimu, pirmasis “Samsung” 3 nm “Exynos” sprendimas bus skirtas naujos kartos laikrodžiui “Galaxy Watch” 2024 m. antroje pusėje. Kol kas neaišku, ar šis sprendimas vadinsis “Exynos W940”.

Nuo 2021 m., kai buvo išleistas “Galaxy Watch 4”, “Samsung” išmaniuosiuose laikrodžiuose naudojami “Exynos” lustai, pagrįsti 5 nm procesu. Šių metų pradžioje išleidus “Galaxy Watch 6” seriją, 5 nm “Exynos W920” buvo patobulintas į 5 nm “Exynos W930”.

Naujojo lusto dažnis yra didesnis – 1,4 GHz, tačiau tai nėra tai, ką dauguma žmonių pavadintų revoliucija. Pranešama, kad esminis atnaujinimas bus atliktas kitais metais, kai rinkoje pasirodys “Galaxy Watch 7” serija, kurioje bus įrengtas pirmasis komercinis “Samsung” 3 nm lustas.

Tikimasi, kad “Galaxy Watch 7” serijos laikrodis bus pristatytas per antrąjį svarbų “Unpacked” renginį 2024 m., kažkur antroje metų pusėje. Kartu su laikrodžiu turėtų pasirodyti 2024 m. “Samsung” sulankstomų telefonų linija, kurioje greičiausiai bus naudojamas naujausias “Snapdragon 8 Gen 3” procesorius.

Teoriškai 3 nm lustas, skirtas išmaniesiems laikrodžiams, gali padėti gerokai pagerinti energijos vartojimo efektyvumą, o tai bus labai svarbu šių įrenginių naudojimo patirčiai. Akumuliatoriaus veikimo trukmės pažanga yra tai, su kuo “Galaxy Watch” serija ankstesniais metais kovojo ir kol kas nepadarė didelės pažangos. Būsimasis “Galaxy Watch 7” gali būti žingsnis į priekį, kurio tikisi išmaniųjų laikrodžių naudotojai.

Išeiti iš AMP versijos