“Samsung” interneto naršyklė skirta “Windows”


Samsung naršyklė Windows sistemai

Samsung naršyklė Windows sistemai

Standartinė “” naršyklė pagaliau gavo darbalaukio (PC) versiją. Dabar “Samsung” interneto naršyklę galima rasti “Microsoft” parduotuvėje, o programą galite įdiegti bet kuriame kompiuteryje su “ 10” arba “Windows 11”.

“Samsung” naršyklė “Windows” sistemai

Paleidimo metu naršyklė siūlys importuoti naršymo istoriją, žymes ir paieškos sistemos nustatymus iš “Google Chrome” arba “Microsoft Edge”. Naršyklė netgi siūlo pridėti “Chromium” plėtinių, įskaitant tuos, kurie yra iš “Chrome” parduotuvės, tačiau pirmieji naudotojai skundžiasi, kad ši funkcija veikia netinkamai ir jie negali įdiegti plėtinio.

Taip pat galite sinchronizuoti naršyklę su mobiliąja versija prisijungę prie savo “Samsung” paskyros. Tačiau taikant šį metodą bus perkelti tik tie patys nustatymai, kaip ir pereinant iš “Chrome” ir “Edge”: negalėsite sinchronizuoti išsaugotų slaptažodžių.

Kitais atžvilgiais naršyklė yra gana standartinė: joje yra inkognito režimas, tamsios ir šviesios temos, palaikomas skelbimų blokavimas. Be to, ji suteikia naudotojams galimybę ištrinti visas žymes, slaptažodžius, naršymo istoriją ir kitus duomenis po atsijungimo – tai naudinga funkcija, jei keli žmonės dalijasi vienu kompiuteriu.

“Samsung Internet naršyklę” parsisiųsti galite čia: atsisiųsti

Išeiti iš AMP versijos