„Samsung“ planuoja į „Galaxy S23“ pridėti palydovinio ryšio funkciją

Samsung Galaxy S23 telefonas su palydovinio ryšio funkcija

„Samsung“, atsižvelgdami į „Apple“ ir „Huawei“, taip pat planuoja pridėti palydovinį ryšį prie būsimos „Galaxy S23“ serijos. Teigiama, kad Korėjos įmonė bendradarbiauja su pasauline palydovinio ryšio bendrove „Iridium“, kad per palydovą perduotų tokius duomenis kaip tekstiniai pranešimai ir mažos talpos vaizdai.

„Galaxy S23“ su palydovinio ryšio funkcija

Pietų Korėjos leidinys „Etnews“ teigia, kad „Samsung“ ruošiasi pristatyti palydovinio ryšio funkciją būsimuose „Galaxy S23“ išmaniuosiuose telefonuose, kad būtų galima perduoti duomenis, pavyzdžiui, tekstinius pranešimus ir mažos talpos vaizdus šimtų kbps greičiu.

Leidinyje rašoma, kad per pastaruosius dvejus metus „Samsung“ sunkiai dirbo, kad įveiktų technologinius palydovinio ryšio iššūkius. Pranešama, kad ji susijungs su „Iridium“, kuri yra gera palydovų kompanija, įsikūrusi JAV. Iridium teikia balso ir duomenų paslaugas kosmose, naudodamas 66 ryšio palydovus žemoje Žemės orbitoje.

Norint užtikrinti balso ir didelės spartos duomenų perdavimą per palydovą, reikalinga didelė (RF) antena, tačiau tai turbūt paskutinis dalykas, kurį kas nors nori pamatyti šiuolaikiniame išmaniajame telefone. Taigi, didžiausia „Sat-com“ problema yra padaryti anteną.

Be to, pranešama, kad mobiliųjų ir palydovinių modemų integravimo skaitmeniniam duomenų apdorojimui technologija taip pat iš esmės baigta. „Samsung“ dar nepatvirtino jokios informacijos apie šią naują funkciją.

Kaip minėta, „Huawei“ ir „Apple“ jau pristatė palydovinę funkciją savo naujausiuose flagmanuose. „iPhone 14“ vartotojai JAV ir Kanadoje gali naudotis šia nauja funkcija susisiekti su pagalbos tarnybomis, kai korinio ryšio paslauga nepasiekiama.

Exit mobile version