Telefonai

„Samsung“ prideda gaminti trečiąją sulankstomų išmaniųjų telefonų liniją

Iki šiol visa „Samsung“ sulankstomų išmaniųjų telefonų strategija buvo pagrįsta „Flip“ ir „Fold“. Dabar paaiškėjo, kad prie šios serijos gali prisijungti dar viena modelių linija.

Samsung telefonas

„Samsung“ sulankstomi telefonai

Akivaizdu, kad „Samsung“ supranta didėjančią konkurenciją, todėl gali būti, kad bus pristatyta nauja sulankstomų modelių linija. Nyderlandų portalo „Galaxy Club“ pranešime nurodoma, kad „Samsung“ ruošiasi išleisti kažką visiškai naujo. Jie teigia, kad yra trijų naujų įrenginių kodai: B4, Q4 ir N4.

Po B3 ir Q3 kodų pasirodymo buvo išleisti „Samsung Galaxy Z Flip 3“ ir „Samsung Galaxy Z Fold 3“ mobilieji telefonai. Taigi galime drąsiai manyti, kad kodai B4 ir Q4 reiškia būsimus, jau ketvirtos kartos modelius, kurie greičiausiai bus pristatyti dar šiais metais. Taigi, kas yra šis N4 pažymėtas prietaisas? Galime daryti prielaidą, kad tai dar vienas sulankstomas išmanusis telefonas. Iš nutekėjusių duomenų matyti, kad jis bus gaminamas mažesniais kiekiais nei B4 ir Q4. Todėl galima daryti prielaidą, kad tai bus eksperimentinis produktas.

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

Mindaugas Bružas

KAIPKADA.LT naujienų, straipsnių, patarimų autorius. Turite klausimų ar pastabų? Susisiekite: el. p. redakcija@kaipkada.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Back to top button