“Samsung” užregistravo “Galaxy Z Flip 6” ir “Galaxy Z Flip 7” prekių ženklų pavadinimus


Samsung užregistravo Galaxy Z Flip 6 іr Galaxy Z Flip 7 pavadinimus / Asociatyvi nuotr.

Samsung užregistravo Galaxy Z Flip 6 іr Galaxy Z Flip 7 pavadinimus / Asociatyvi nuotr.

Bendrovė “” iš tikrųjų patvirtino kitas dvi savo sulankstomų telefonų kartas. Šių metų pradžioje bendrovė paskelbė apie sulankstomus išmaniuosius telefonus “Galaxy Z Fold 5” ir “Galaxy Z Flip 5”. Tačiau dabar jau patvirtinti “Galaxy Z Flip 6” ir “Galaxy Z Flip 7” pavadinimai.

Pietų Korėjos technologijų milžinė jau užregistravo prekių ženklus “Galaxy Z Flip 6” ir “Galaxy Z Flip 7”. Šiuos prekių ženklų pavadinimus patvirtino neseniai Pietų Korėjoje ir WIPO svetainėje paskelbti dokumentai. Remiantis prekių ženklo išleidimo ciklu, galime tikėtis, kad “Galaxy Z Flip 6” bus pristatytas 2024 m. vasarą.

Deja, “Samsung Electronics” užregistravo tik būsimų įrenginių prekės ženklą, todėl daugiau informacijos apie naujos kartos “Z Flip” serijos įrenginius nėra. Tai reiškia, kad nėra jokios informacijos apie jų specifikacijas ar dizainą. Tačiau kadangi tai yra aukščiausios klasės sulankstomieji telefonai, galime tikėtis, kad jie turės aukščiausios klasės specifikacijas ir funkcijas.

Dar rugpjūčio mėnesį aprašėme pranešimą apie “Galaxy Z Flip 6”. Pranešama, kad bendrovė planuoja gerokai patobulinti savo būsimų sulankstomų telefonų modelių kamerą.

Išeiti iš AMP versijos