Šie kambariniai augalai valo orą nuo dulkių: juos būtina turėti savo namuose

Kambariniai augalai nuo dulkių

Nepakankamas vėdinimas, drėgmė, aukšta temperatūra ir toksiški produktai provokuoja oro taršą. Toksines medžiagas gamina visi lakai, dažai, klijai, kurie yra baldų dalis. Norint pagerinti oro kokybę, galima įsigyti kai kurių kambarinių augalų.

Kokie augalai valo orą namuose?

Visų pirma, kai kurie augalai gali padėti atsikratyti namuose esančių dulkių, taip pat pagerinti kvėpavimą ir savijautą. Specialistai teigia, kad gėlės svarbios ekosistemai, nes buvo sukurtos tam, kad savo spalvomis pagražintų gyvenimą ir atneštų naudą sveikatai.

Augalai kurie valo orą

Kokius augalus turėtumėte turėti namuose?

Tyrimai parodė, kad tam tikri augalai teigiamai veikia patalpų oro kokybę. Augalai sumažina anglies dvideginio kiekį patalpose ir sumažina formaldehido bei azoto dioksido emisijas. Jie taip pat turi galimybę sulaikyti dulkių daleles ant lapų paviršiaus.

Todėl jei žmogus alergiškas dulkėms, jam svarbu, kad toks augalas būtų savo namuose. Tai bambuko palmė (Chamedorea), Aglaonema, Dragon Tree, Devil’s Ivy (Syndapsus) ir Peace Lely.

Visų pirma, daugiausia dulkių į namus patenka per atvirus langus ir duris. Jei ilgą laiką paliksite atidarytą langą, po savaitės pastebėsite skirtumą.

Todėl šiuos augalus verta dėti prie atvirų durų ir langų. Be to, taip juos pastatydami, jie gauna pakankamai šviesos augimui.

Dėl to kambarinių augalų dėka namai ir darbo aplinka visada bus švarūs.

Exit mobile version