Naujienos

Singapūras nustos nemokamai gydyti neskiepytus COVID pacientus

Singapūro vyriausybė pranešė, kad nebepadengs COVID pacientų gydymo išlaidų, kurie anksčiau atsisakė skiepytis nuo koronaviruso.

Singapūras atsisako gydyti neskiepytus pacientus nuo COVID, nebent jie patys susimokės

„Nuo 2021 m. gruodžio 8 d. pradėsime apmokestinti COVID-19 pacientus, kurie nebuvo pasiskiepyję savo noru“, – sakė ministerija.

Anksčiau vyriausybė apmokėdavo visas gydymo sąskaitas už visus šalies pacientus, sergančius koronavirusu, ir teisėtai šalyje gyvenančius užsienio piliečius, išskyrus tuos, kurių COVID-19 testo rezultatai buvo teigiami grįžus iš užsienio kelionių. Tačiau šiuo metu didžioji dauguma neskiepytų pacientų patenka į Singapūro ligonines, o tai labai apkrauna medicinos sistemą, teigė Sveikatos apsaugos ministerija.

Mokesčiai už neskiepytų COVID pacientų gydymą bus pradėti rinkti nuo šių metų gruodžio 8 d. Tačiau jaunesni nei 12 metų vaikai ir piliečiai, kurie negali būti skiepijami dėl medicininių priežasčių, ir toliau bus gydomi nemokamai.


Taip pat skaitykite:

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

Mindaugas Bružas

KAIPKADA.LT naujienų, straipsnių, patarimų autorius. Turite klausimų ar pastabų? Susisiekite: el. p. redakcija@kaipkada.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Taip pat skaitykite
Close
Back to top button