Šių gėlių puokštės suteikia namams laimės


Gėlių namuose yra ir gražios, ir naudingos. Tačiau tik tuo atveju, jei vazoje turite tinkamų augalų. Juk jie gali privilioti į jūsų namus laimę, meilę ir turtus.

Bijūnai

Bijūnai yra vienos iš gėlių, kurios stipriai spinduliuoja laimę ir teigiamą energiją. Jie simbolizuoja ne tik meilę, bet ir šeimos idilę. Dažnai būtent dideli šio augalo pumpurai dedami į nuotakos puokštę. Tačiau savo mylimajai taip pat galite padovanoti pluoštą bijūnų, kad palaikytumėte laimę ir sumažintumėte įtampą poroje – ji bus sužavėta.

Rožės

Kažkas gali pagalvoti, kad rožės yra pačios banaliausios gėlės, kurias galite dovanoti savo mylimajai. Viena vertus, skeptikai teisūs: yra daugybė originalesnių variantų. Kita vertus, rožės laikomos meilės ir aistros simboliu. Todėl tam tikro atspalvio pumpurų puokštė tikrai nepablogins jūsų santykių: priešingai, ji magišku lygmeniu sustiprins meilės ryšį su mylimuoju. Raudonos reiškia jausmų galią, baltos – nuoširdumą ir meilę, o rožinės – vyro susižavėjimą savo dama ir švelnumą.

Gražios gėlės namuose

Kiniškos rožės

Ši nuostabi gėlė savo grožiu praskaidrins bet kokį interjerą ir padės pritraukti meilę. Pasak legendos, kiniškų rožių puokštę reikėtų padėti miegamajame: tada pumpurai, prisipildę romantiškų įsimylėjėlių jausmų, įžiebs jų aistrą. Merginoms, norinčioms ištekėti ir užmegzti santykius su vyru, kiniškų rožių puokštė padės įgyvendinti jų planus.

Alstromerijos

Ši gėlė dažnai siejama su rafinuota prigimtimi, bet kartu kupina harmonijos su savimi ir džiaugsmo. Alstromerijų puokštės padeda pripildyti butą ir jame gyvenančią moterį subtiliomis laimės ir gerovės vibracijomis. Mergina, kuriai mylimasis dovanoja šias , neabejotinai sužydės: pabus jos moteriškumas ir stiprybė. Alstromerijos simbolizuoja ištikimybę ir sąžiningumą. Tačiau spalvų atspalviai taip pat veikia energiją. Rausvi pumpurai pabrėš savininkės žavesį, o raudoni – vyro aistrą ir stiprią meilę jai.

Gvazdikai

Kažkodėl daugumai žmonių šie gražūs augalai asocijuojasi su laidotuvėmis, atsisveikinimais ir gedulu. Tačiau gvazdikai gali konkuruoti su rožėmis, nes jie taip pat reiškia stiprią meilę ir aistrą. Jei padovanosite gvazdikų puokštę su mintimis apie džiaugsmą, švelnumą ir pagarbą, augalas aplink save pradės kaupti teigiamą energiją. Jis padės jūsų mylimųjų jausmams sustiprėti, išstums liūdesį ir, galbūt, konkurentus, jei tokių yra.

Išeiti iš AMP versijos