Šiuos kambarinius augalus būtinai laikykite miegamajame

Augalai miegamajame

Miegamajame praleidžiate trečdalį savo gyvenimo, tad rekomenduojame miegamajame auginti 1-2 augalus. Tai ne tik malonumas akims, bet ir tikra nauda. O kai kurių rūšių augalai valo ne tik orą, bet ir sugeria skleidžiamas elektromagnetines bangas nuo buitinių prietaisų. Kokie tai augalai?

Kokie augalai ar gėlės turi augti jūsų miegamajame?

Chlorofitas (Chlorophytum)

Jis turi savybę sugerti anglies monoksidą, palaikydamas tinkamą deguonies lygį patalpoje. Jis taip pat pagerina oro kokybę, nes sugeria kitas toksiškas medžiagas, tokias kaip benzenas, ksilenas, toluenas ir formaldehidas.

Levandos

Levandos gali tapti maloniu palydovu miegamajame. Šis augalas ne tik gaivina jus supantį orą, bet ir gali padėti kovoti su stresu ir nerimu. Be to, šį augalą lengva prižiūrėti.

Padėję levandas prie lango taip pat apsisaugosite nuo kai kurių kenkėjų naktį, pavyzdžiui, uodų.

Kaktusas

Kaktusas priklauso augalų grupei, kurie naktį valo orą. Be to, kaktusas padeda kovoti su elektromagnetinėmis bangomis, kurias sukelia jūsų kambaryje prijungti buitiniai prietaisai, tokie kaip kompiuteriai ir televizoriai.

Skindapas (Scindapsus)

Puikiai tinka valyti orą kovojant su formaldehidu – chemine medžiaga, randama plovikliuose, buities gaminiuose ir kai kuriose dangose.

Skindapas palaikys jums kompaniją, filtruodamas aplinkos orą jūsų kambaryje.

 

Atkreipkite dėmesį

Kambaryje laikomų augalų skaičius turėtų būti apribotas iki dviejų. Taip pat atminkite, kad reikėtų vengti pernelyg kvapnių augalų, kurie gali pabloginti miego kokybę. Taip pat nepamirškite, kad augalai būtų atokiau nuo šilumos šaltinių, kurie gali juos išdžiovinti.
Exit mobile version