„Sony“ išleis „PlayStation 5 Pro“ šį balandį. Naujoji konsolė turės aušinimą su skysčiu

Sony Playstation 5 PRO

„Sony“ ruošiasi pristatyti visiškai naują, kitokio dizaino konsolę. Ir tai įvyks nepaisant to, kad PS5 buvo išleistas šiek tiek daugiau nei prieš dvejus metus. Anot šaltinio, susipažinusio su įmonės planais, pranešimas turėtų įvykti artimiausiomis savaitėmis – 2023 metų balandį. Įrenginys vadinsis tiesiog “PlayStation 5 Pro”.

„PlayStation 5 Pro“ pristatymas šį balandį

Šaltinis patvirtina, kad tai bus „Pro“ modelis, o ne „Slim“, apie kurį neseniai buvo kalbama. Tikimasi naujo AMD procesoriaus ir atitinkamai geresnio našumo. Tačiau dar anksti pasakyti, kokio galingumo bus ši konsolė. Pranešama, kad pagrindinė “PlayStation 5 Pro” savybė – aušinimo skysčiu sistema, pakeitusi ventiliatorius ir skysto metalo jungtis.

Skystas aušinimas, kuris dažniausiai būna galinguose žaidimų kompiuteriuose, pakeis esamą technologiją naujos kartos pultuose. Visai gali būti, kad tokius pakeitimus inžinieriams teko atlikti dėl papildomo galios padidėjimo. „Sony“ neseniai pareiškė, kad lustų trūkumas nebėra problema, todėl įsigyti PS5 bus lengviau. Prieš išleisdama kitą modelį, bendrovė greičiausiai norės parduoti likusias PS5 atsargas. Taip yra dėl to, kad vengiama tiesioginės konkurencijos su PS4 ir PS4 Pro, kurie rinkoje buvo gana ilgą laiką. Gali būti, kad PS5 Pro kainuos daug daugiau nei PS5. Nėra garantijų, kad naujosios konsolės bus pakankamai daug, kad patenkintų paklausą, tad jų gali pritrūkti.

Jei artimiausiu metu planuojama išleisti PS5 Pro arba Slim konsolės versiją, tai greičiausiai kompanija tai padarys “State Of Play” renginyje, kaip ir anksčiau. Todėl verta laukti oficialių Sony pareiškimų.

Exit mobile version