Sony pristatė novatoriškas „Float Run“ ausines, skirtas sportininkams


“ yra įmonė, kuri garsėja naujovėmis savo gaminiuose, ypač garso srityje. Japonijos elektronikos gamintojas turi įspūdingą garso produktų asortimentą, įskaitant neseniai išleistas triukšmą slopinančias WH-1000XM5 ausines. Dabar „Sony “ pristatė „Float Run“ – naują ausinių parinktį, skirtą tiems, kurie mėgsta išlikti aktyviems klausydamiesi muzikos.

Skirtingai nuo tradicinių ausinių, „Float Run“ ausinės tvirtinamos ausų kabliukais bei lanksčiu dirželiu. Šis dizainas, skirtas sumažinti diskomfortą ir pašalinti riziką, kad ausinės sportavimo metu iškris. Remiantis pranešimais, ausinės buvo išbandytos su skirtingomis galvos formomis ir šukuosenomis. Verta paminėti, kad tai yra unikaliausias kompanijos ausinių dizainas nuo pat “LinkBuds” pristatymo, kuris taip pat buvo naujoviško dizaino.

Sony ausinės sportininkams

„Sony“ tvirtina, kad „Float Run“ užtikrins „natūralesnį ir erdvesnį garsą“, nepakenkiant garso kokybei, o tai idealiai tinka treniruotės metu.

Ausinės sveria vos 33 gramus, jos yra gana lengvos ir suteiks komforto vairuojant. „Sony“ teigimu, tikimasi, kad tai sumažins pasipriešinimą ir slėgį sporto metu. Ausinėse yra „Bluetooth 5.0“, muzikos galėsite klausytis apie10 valandų, įkraunama per USB Type-C. Ausinės turi IPX4 apsaugą, todėl vartotojams nereikia jaudintis, kad prakaitas gali sugadinti ausines.

„Float Run“ bus galima įsigyti juodos spalvos už 129,99 USD. Tačiau „Sony“ teigia, kad ausines bus galima įsigyti tik 2023 m. vasario mėn.

Išeiti iš AMP versijos