Naujienos

„Starlink“ ketina atidaryti atstovybę Ukrainoje

Pasaulinė palydovinė interneto prieigos sistema „Starlink“ planuoja atidaryti atstovybę Ukrainoje. Apie tai antradienį pranešė vicepremjeras ir skaitmeninės transformacijos ministras Michailas Fiodorovas.

„Starlink“ atidarys atstovybę Ukrainoje

„Dabar beveik neįmanoma įsivaizduoti Ukrainos be šiuolaikinės „Starlink“ technologijos. Ši technologija bus dar labiau prieinama ukrainiečiams. Juk šiandien sulaukėme dar vienos teigiamos naujienos – „Starlink“ pradėjo atstovybės atidarymo darbus Ukrainoje!

Fiodorovas taip pat pažymėjo, kad jis savo ruožtu nurodė atitinkamoms institucijoms užtikrinti, kad būtinos atestavimo, matavimų ir dažnių suteikimo procedūros būtų atliktos kuo greičiau.

Starlink atidarys atstovybe Ukrainoje
„Starlink“ atidarys atstovybe Ukrainoje / Unian.net nuotr.

Pasak Fiodorovo, šiandien daugiau nei 10 000 „Starlink“ stočių padeda Ukrainos ginkluotosioms pajėgoms palaikyti ryšį ir vykdyti specialiąsias operacijas, palaikyti svarbiausių energetikos ir telekomunikacijų objektų, sveikatos priežiūros įstaigų veiklą ir net sėjos kampaniją, taip pat atgaivinti deokupuotas teritorijas.

Anksčiau buvo pranešta, kad Ukrainos valstybinė specialiųjų ryšių ir informacijos apsaugos tarnyba žada suteikti prieigą prie „Starlink“ palydovinio interneto visiems Ukrainos gyventojams.

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

Mindaugas Bružas

KAIPKADA.LT naujienų, straipsnių, patarimų autorius. Turite klausimų ar pastabų? Susisiekite: el. p. redakcija@kaipkada.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Taip pat skaitykite
Close
Back to top button