Stringa telefonas? Kaip atlaisvinti papildomos vietos „Android“ įrenginiuose?

Telefono strigimas - vietos atlaisvinimas

Anksčiau ar vėliau beveik kiekvienas „Android“ įrenginio savininkas susiduria su atminties trūkumo problema. Taip gali nutikti dėl įvairių priežasčių. Pateikiame kelis variantus, kaip galima padidinti laisvą vietą įrenginyje.

Atsikratykite talpykloje esančių žemėlapių

Didžioji dalis šios programinės įrangos, kuri savo darbe naudoja bet kokio tipo reljefo žemėlapius, išsaugo juos įrenginio atmintyje, kad būtų galima toliau juos pasiekti neprisijungus. O jei tai visos šalies žemėlapis, jis gali užimti ne vieną dešimtį megabaitų. Norėdami jį ištrinti „Google Maps“ programoje, turėsite eiti į elementą „Atsisiųstos sritys“, ten siūlomame sąraše rasti žemėlapius ir spustelėti mygtuką „Ištrinti“.

Pašalinkite šlamštą iš aplanko .thumbnails

Ne kiekvienas vartotojas žino, kad peržiūrėdamas skiltyje „Galerija“ saugomus failus, operacinė sistema sukuria šių nuotraukų miniatiūras. Tai daroma siekiant pagreitinti pakrovimą, kai jie vėliau atidaromi. Iš to mažai naudos, tačiau laikui bėgant jie gali užimti daug vietos. Norėdami juos ištrinti, atidarykite aplanką „DCIM“, eikite į „.thumbnails“ katalogą, pasirinkite visas miniatiūras ir jas ištrinkite.

Pakeiskite programėles

Būtiniausias programas vargu ar galėsite pakeisti į kitas. Tačiau yra praktiškai lygiavertė funkcionalumu alternatyva – vadinamosios lengvosios (lite) šių programų versijos. Ir jos užima daug mažiau vietos ir ekonomiškiau naudoja jūsų telefono resursus.

Atsikratykite nereikalingų duomenų atsisiuntimų kataloge

Tai vieta Android įrenginyje, kur patenka visa informacija, kurią vartotojas atsisiuntė iš tinklo. Paprastai įdiegus bet kurią atsisiųstą programą diegimo failas lieka ten. Akivaizdu, kad palaipsniui šis katalogas „išpučia“ iki milžiniškų mastų. eikite į “Atsisiuntimus” ir pašalinkite nereikalingus failus.

Grįžti į gamyklinius nustatymus

Primygtinai rekomenduojama naudoti siūlomą metodą tik tuo atveju, jei visi kiti veiksmai negalėjo padėti. Nors verta paminėti, kad šio metodo dėka galite atlaisvinti papildomos vietos daug daugiau nei bet kuriuo kitu būdu. Nes dėl atliktų veiksmų atmintis suformatuojama ir visi duomenys, įskaitant ir reikalingus, ištrinami. Todėl svarbią informaciją, skirtą išsaugoti, rekomenduojama iš anksto perkelti į atmintuką, kompiuterį ar kitą telefoną. Atstatymo procedūra bus tokia:

Išeiti iš mobilios versijos