Stumdomų vartų automatika – kaip išsirinkti patikimą gamybos įmonę?


Vartų automatika - vartai

Į klausimą, kokia automatika geriausia? – Išgirstame atsakymą – gera, stipri, patikima, itališka, vokiška ir t.t. Žinoma, visi norime naudoti patikimą įrangą ir nesusidurti su jos gedimais bei remontu. Bet mes visi esame kompetentingi tik kai kuriose savo srityse ir negalime būti kompetentingi visur, o tuo labiau – su tais dalykais, su kuriais susiduriame pirmą kartą. Todėl pravartu kreiptis į patikimą rinkoje šios srities specialistą,

Automatinių vartų pasirinkimas

Montuojant varstomus ar stumdomus vartus, būtina nustatyti, kokia automatika jiems bus geriausia. Šiuolaikinės sistemos yra lengvai prižiūrimos, beveik tylios. Štai kodėl automatikos buvimas mūsų dienomis yra nepakeičiamas patogaus gyvenimo atributas. Tačiau į šio įrenginio pasirinkimą reikia žiūrėti skrupulingai, kad ateityje nekiltų problemų montuojant ir eksploatuojant mechanizmą.

Veiksniai įtakojantys vartų automatikos pasirinkimą

Sunku atsakyti į klausimą, kaip pasirinkti automatiką stumdomiems vartams, tačiau tai įmanoma, jei žinote, į ką atkreipti dėmesį perkant. Būtina atsižvelgti į visus veiksnius, o jų yra daug:

konstrukcija: išmatuotas atstumas tarp ritininių guolių);

klimato sąlygomis.

Vartų svoris pasirenkant automatiką

Norint pasirinkti tinkamą stumdomų vartų pavarą, svarbu žinoti stumdomos varčios svorį. Jei jis yra 200–500 kg, tada reikės lengvų konstrukcijų įtaiso. Jei konstrukcijos masė yra 500–1000 kg, tuomet reikėtų rinktis svertinių stumdomų vartų sistemas. Angos dydis šiais atvejais gali siekti 6 metrus.

Veikimo intensyvumas

Jis išreiškiamas procentais. Pavyzdžiui, yra važiavimas, kurio intensyvumas yra 30%. Angos dydis 5 metrai. Varčios atidarymas trunka apie 30 sekundžių (tiek pat laiko reikia ir užsidaryti). Dėl to visas ciklas trunka minutę. Norint sužinoti, kiek ciklų gali padaryti vartai per valandą, reikia 60 minučių padauginti iš 30%. Rezultatas bus skaičius 18, t.y. tiksliai 18 automobilių gali praleisti konstrukciją per nurodytą laiką. Namų buitiniams vartams to visiškai pakanka.

Galia

Elektros pavaros charakteristikoje nurodyta, kokiam vartų svoriui ji skirta. Tačiau gamintojai pataria naudoti automatizavimą, kurio galios rezervas yra 30%. Pirma, dirbant visa galia, pavara labai įkais ir greičiau susidėvės. Antra, jei vartai yra viena ištisinė konstrukcija, tada mechanizmas turės įveikti vėjo pasipriešinimą, todėl reikės daugiau galios. Ir, trečia, žiemą padidėja pavaros apkrova ir be rezervo ji gali visai neįsijungti.

Stumdomų vartų automatika yra viena iš pagrindinių užduočių, kylančių tvarkant įvažiavimą į teritoriją. Tiek automatikos komplekto, tiek pačios konstrukcijos tarnavimo laikas priklauso nuo tinkamai parinktos pavaros. Todėl labai svarbu atkreipti dėmesį ne tik į elektros pavaros ir vartų kokybę, jų parametrus bei technines charakteristikas, bet ir pasirinkti patikimą pardavėją.

Kur tinka montuoti stumdomus vartus?

Puikus sprendimas montuoti ant įvažiavimo į privatų sklypą, sandėlius, gamyklas vartų. Stumdomi vartai montuojami tada, kai aikštelėje nėra labai daug vietos. Šio tipo vartai važiuoja lygiagrečiai jūsų vartams ir neužima papildomos vietos. Įmonėse galime rasti pavarų tiek lengviems buitiniams stumdomiems vartams, tiek masyviems vartams. Patariame atkreipti dėmesį į jau paruoštus stumdomų vartų automatikos rinkinius, kuriuose yra visi reikalingi priedai patogiam sistemos naudojimui.


Mūsų portale paskelbtą informaciją griežtai draudžiama naudoti kitose internetinėse svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar platinti medžiagą bet kokiu kitu pavidalu be sutikimo. Visas turinys, jeigu nėra nurodytas kitas šaltinis, yra portalo nuosavybė.

Parašyti komentarą / išeiti iš AMP versijos