Sukurta svetainė, kurioje galima virtualiai pasivaikščioti po subombarduotus Ukrainos miestus

Subombarduoti Ukrainos miestai

Ukrainą remianti pasaulinė filantropinė iniciatyva „United-24“ pristatė naują svetainę, kurioje vartotojai gali virtualiai apžiūrėti Ukrainos miestus, nukentėjusius nuo Rusijos okupacinės armijos apšaudymo ir išpuolių. Naujoji interneto buvo pristatyta oficialiame „United-24“ puslapyje.

Virtualūs pasivaikščiojimai po subombarduotus Ukrainos miestus

Šiuo metu svetainė siūlo virtualius pasivaikščiojimus šešių Ukrainos miestų gatvėmis:

„United-24“ sukūrė šią svetainę, kad padėtų žmonėms pamatyti Ukrainos “grožį” ir suburtų pasaulį paremti šalį šiuo sunkiu metu.

Šioje interneto svetainėje, vartotojai gali pamatyti okupantų lankomas Ukrainos miestų gatves ir jų veiklos pasekmes. Nepriklausoma agentūra iš Dubajaus, padėjo užfiksuoti šiuos vaizdus. Be to, svetainė suteikia galimybę aukoti miestams atstatyti ir padėti milijonams ukrainiečių grįžti į savo namus.

Svetainė „Undeniable Street View“ siūlo virtualų pasivaikščiojimą 14 skirtingų Ukrainos miestų gatvių, kuriose galite apžvelgti vietovę „prieš“ ir „po“ plataus masto įsibrovėlių invazijos. Tai padės žmonėms iš viso pasaulio pamatyti visus baisumus, kuriuos sukėlė rusų okupantai. Pagrindinis projekto tikslas – skleisti tiesą apie Rusijos agresiją ir rinkti lėšas tam, kas buvo sugriauta.

Išeiti iš AMP versijos