Šie “Xiaomi” išmanieji telefonai nebegaus atnaujinimų: pasitikrinkite


Šie telefonai nebegaus atnaujinimų

Mi Note 10 Lite” ir kiti populiarūs modeliai pasiekė savo gyvavimo ciklo pabaigą. Bendrovė “Xiaomi” atnaujino išmaniųjų telefonų, perėjusių į EOS (End of Support) statusą, sąrašą. Tai reiškia, kad nuo jų išleidimo praėjo daugiau nei dveji metai ir jie nebegaus naujų atnaujinimų.

Šie telefonų modeliai nebegaus atnaujinimų

Į senųjų modelių sąrašą įtraukti “Xiaomi Mi Note 10 Lite”, “Redmi Note 9 Pro”, “Redmi Note 9S”, “Redmi Note 9S Pro” ir “Redmi Note 9S Pro Max”.

Įtraukimas į EOS reiškia, kad išmanieji nebegaus jokių atnaujinimų – nei MIUI sąsajos, nei “Android”, nei saugumo. Tai reiškia, kad išmaniųjų telefonų sistemoje gali būti pažeidžiamumų, kurie nebus ištaisyti, todėl gali kilti grėsmė naudotojų duomenų saugumui.

Kartu pažymima, kad jei kuriam nors iš šių modelių atnaujinimų kūrimas jau buvo pradėtas, įrenginys juos tikrai gaus.

Praėjusį mėnesį “Xiaomi” paskelbė, kad “Xiaomi Mi 10s”, “Xiaomi 11 Lite”, “Poco F3”, “F3 GT”, “X3 GT”, “Redmi K40 Pro” ir “K40 Pro+” yra pasenę. Iš viso Kinijos bendrovė nuo 2023 m. pradžios programiškai “atšaukė” 25 įrenginius.

Kas nutinka išmaniajam telefonui, jei jo neatnaujinate?

Pagrindinis programinės įrangos atnaujinimų tikslas – galimybė naudotis naujomis funkcijomis, išoriniais pakeitimais ir ištaisyti esamas išmaniojo telefono klaidas. Atnaujinimai gali būti įvairūs – nuo paprastų sąsajos dizaino pakeitimų iki saugumo spragų, dėl kurių gali nutekėti asmens duomenys, ištaisymo. Paprastai nenaudingų atnaujinimų nebūna, todėl nepriklausomai nuo atnaujinimo masto jų ignoruoti nerekomenduojama.

Išeiti iš AMP versijos