Tapo žinoma, kokia bus “Windows 12” versija


Windows 12 sistema

Tinklalapis “Windows Latest”, remdamasis “Microsoft” šaltiniais, atskleidė pagrindines būsimos operacinės sistemos “” savybes. Ji turėtų būti savotiškas atsakas “Chrome OS”, kuri dažniausiai naudojama su silpna technine įranga, tačiau veikia gana sparčiai.

“Windows 12” bus kuriama kaip modulinė ir lengva platforma, kuri daugiausia veiks su debesijos paslaugomis ir interneto programomis. “Microsoft” ją pristatys kaip nebrangiems nešiojamiesiems kompiuteriams, naudojamiems švietimo įstaigose ir namuose moksleivių bei studentų, skirtą operacinę sistemą.

Pagrindinė debesų kompiuterija pagrįstos “Windows 12” dalis bus “Microsoft Edge” naršyklė. Ji suteiks prieigą prie įvairių žiniatinklio paslaugų.

Gali būti, kad, be debesų kompiuterijos pagrindu veikiančios “Windows 12”, bus išleista ir įprasta versija, skirta galingiems kompiuteriams ir nešiojamiesiems kompiuteriams. Abiejose versijose bus integruotos dirbtinio intelekto technologijomis pagrįstos priemonės. Jos jau pradėtos naudoti “Windows 11” atnaujinimuose, todėl jų pasirodymas naujoje operacinės sistemos versijoje yra neabejotinas.

Išeiti iš AMP versijos