Apžvalgos ir naujienos

TCL pristatė naujus televizorius su „Google TV“

Po kelių savaičių TCL grupės Europos padalinys išleis naujus televizorius su pavadinimais P735 ir C635. Naujojoje įrangoje bus naudojamasi „Google TV“ sistemos privalumais.

TCL televizoriai su „Google TV“ sistema

TCL televizorius su Google TV
TCL televizorius su Google TV

Pirmasis iš naujos TCL televizorių serijos – P735 modelis – bus 43, 50, 55, 65 ir 75 colių. Techninė įranga vaizdą pateiks 4K raiška, o maksimalus atnaujinimo dažnis bus 60 Hz. Televizoriai taip pat palaikys „Dolby Atmos“ ir „Dolby Vision“, tačiau HDR palaikymo tikriausiai nereikėtų tikėtis.

C635 serijos modeliai turi daugiau pažangių funkcijų. Televizorių bus galima įsigyti tokios pat įstrižainės, kaip ir P735 žymimų variantų. Techninė įranga sukurta taip, kad palaikytų „Quantum Dot“ technologiją ir gautų daug galingesnį „Onkyo“ garsiakalbių rinkinį.

Naujuose TCL televizoriuose bus naudojama „Google TV“ sistema. Tai reiškia, kad vaizdas, palyginti su „Android TV“, pastebimai pasikeitė, be to, galite naudoti integruotą „Chromecast“ ir „Google“ balso asistentą.


Taip pat skaitykite:

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

Mindaugas Bružas

KAIPKADA.LT naujienų, straipsnių, patarimų autorius. Turite klausimų ar pastabų? Susisiekite: el. p. redakcija@kaipkada.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Back to top button