Telefono jungtyje esantis laidas kliba ir prastai kraunasi telefonas. Kaip išspręsti problemą?


Telefono įkrovimo kabelis

Jei telefono įkrovimo laidas jungtyje yra atsilaisvinęs, prietaisas įkraunamas su pertrūkiais. Papasakosime, kokia gali būti šios problemos priežastis ir kaip ją išspręsti.

Dažnai išmaniojo telefono įkrovimas užsitęsia dėl to, kad laidas yra atsilaisvinęs jungtyje – dėl to jis periodiškai atsilaisvina, o pats įkrovimo procesas nutrūksta. Prieš nešdami telefoną į techninės priežiūros centrą, turėtumėte patikrinti keletą veiksnių, galinčių sukelti šią problemą.

Atsilaisvinę “microUSB” laido dantukai

Dažniausiai “microUSB” įkroviklių savininkai susiduria su atsilaisvinusio kabelio jungtyje problema. Jie yra suprojektuoti su specialiais “dantukais”, kurie reikalingi laidui jungtyje pritvirtinti.

Laikui bėgant jie gali įlįsti į vidų, todėl laidas nebesilaikys ir pradės iškristi iš įkrovimo prievado. Šią problemą galite išspręsti švelniai išlenkdami dantelius į viršų karoliukų adata.

Įkrovimo prievadas užsikimšęs dulkėmis

Išmaniųjų telefonų su C tipo įkrovimo funkcija savininkams aktualesnė užsikimšusios jungties problema, nors ši problema nėra reta ir “microUSB” prievadui. Laikui bėgant jungtyje kaupiasi dulkės, vata, pūkai ir kitos mikrodalelės. Dėl jų įkrovimo laidas neįkišamas sandariai, o pradeda svyruoti ir judėti tolyn. Norėdami išspręsti šią problemą, turėsite išvalyti prievadą nuo šiukšlių. Yra keletas būdų, kaip tai padaryti:

Įkrovimo laidas tapo netinkamas naudoti

Dažnai problema išsprendžiama tiesiog pakeičiant įkrovimo laidą, kai senasis tampa nebetinkamas naudoti ir pradeda svyruoti. Yra keli būdai, kaip patikrinti, ar laidas tikrai yra kaltas:

Išeiti iš AMP versijos