„Twitter“ gali būti užblokuotas Europos Sąjungoje


Twitter gali būti užblokuotas

Jei socialinis tinklas “Twitter” iki 2023 m. rugpjūčio 25 dienos neprisitaikys prie naujų ES reikalavimų kovoti su dezinformacija skaitmeninėse platformose, gali būti užblokuotas visoje Europos Sąjungoje. Tai per radiją pranešė Prancūzijos skaitmeninės perėjimo ir telekomunikacijų ministras Jeanas-Noelis Barro.

“Twitter” kyla grėsmė

Ministerijos vadovas sako, kad „Twitter“ „vaidina svarbų vaidmenį viešose diskusijose“, tačiau jame yra plačiai paplitusi dezinformacija, kuri vadinama rimta demokratijos problema. „Negalime rizikuoti, kad tai turės įtakos mūsų viešoms diskusijoms“, – mano ministras.

Anksčiau „Twitter“ pasitraukė iš savanoriško susitarimo su ES dėl kovos su dezinformacija internete, tačiau išlaikė tam tikrus įsipareigojimus. Primename, kad nuo rugpjūčio 25 dienos įsigalios naujos taisyklės, visų pirma apie „įpareigojimą pašalinti nelegalų turinį“ ir „nepilnamečiams skirtos reklamos draudimą“.


Mūsų portale paskelbtą informaciją griežtai draudžiama naudoti kitose internetinėse svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar platinti medžiagą bet kokiu kitu pavidalu be sutikimo. Visas turinys, jeigu nėra nurodytas kitas šaltinis, yra portalo nuosavybė.

Parašyti komentarą / išeiti iš AMP versijos