„Valve“ jau greitai pristatys naują „Counter-Strike 2“ žaidimą

Counter-Strike 2 žaidimas

„Valve“ paskelbė apie Counter-Strike 2. Neseniai internete pasklido gandai, kad kompanija pristatys naują žaidimą, tačiau ne visi patikėjo šiuo pranešimu.

Žaidimas buvo sukurtas naudojant grafikos variklį Source 2. Projektas bus išleistas kaip nemokamas CS:GO atnaujinimas. Bendrovė teigė, kad visi ankstesnės šaudyklės versijos elementai bus perkelti į naują žaidimą ir taps dar geresni.

Naujasis variklis leido pagerinti apšvietimą, efektus ir tekstūras. Vizualiai žemėlapiai pradėjo atrodyti kitaip, kai kurie iš jų buvo perdaryti atsižvelgiant į Source 2 galimybes.

Ypatingas dėmesys buvo skiriamas dūmų poveikiui, dabar naudojamos dinaminės tūrinės dalelės, kurios reaguoja į šviesą, šūvius ir sprogimus. Be to, dūmai pasklis pro atviras duris ir išdaužtus langus, kils aukštyn ir žemyn laiptais, drieksis koridoriais ir susimaišys su kitų granatų dūmais.

Valve taip pat teigė, kad judėjimas, šaudymas ir metimas nebepriklauso nuo serverio atnaujinimų dažnumo.

„Anksčiau serveriai skaičiuodavo pakeitimus žemėlapyje tik tam tikrais intervalais. Nauja architektūra leidžia “Counter-Strike 2” serveriui akimirksniu sužinoti, kad žengėte žingsnį, iššovėte šūvį ar išmetėte granatą. Dėl to ir judėjimas, ir šaudymas tapo jautresni, o granatos visada skrenda ta pačia trajektorija.

Taip pat buvo perdaryti ir garsai: jie geriau perteikia aplinką, yra labiau pastebimi ir suteikia daugiau informacijos.

Dalintis:
Exit mobile version