Straipsniai

Visame pasaulyje sutriko Facebook, WhatsApp ir Instagram veikla

Reklama

„Facebook“, „Instagram“ ir „WhatsApp“ šiuo metu neveikia visame pasaulyje. Visose trijose paslaugose metamos klaidos. Vartotojus pasitinka tokie klaidų pranešimai: „Atsiprašome, kažkas nepavyko“, „5xx Server Error“ ir kt.

„Facebook“ bendrovė žino apie problemą ir stengiasi ją išspręsti.

Visose šalyse sutriko Facebook, WhatsApp ir Instagram veikla

Remiantis „Downdetector“ ir „Twitter“ duomenimis, sutrikimai paveikė visas „Facebook“ priklausančias platformas. Tai apima „Instagram“, „Facebook“, „WhatsApp“ ir „Facebook Messenger“. Atrodo, kad sutrikimai prasidėjo apie 18:20 val. Lietuvos laiku ir visos šios paslaugos tebėra nepasiekiamos.

Sutrikimai greitai tapo „Twitter“ tendencija, nes vartotojai plūstelėjo į konkuruojantį socialinį tinklą, norėdami patikrinti, ar kiti naudotojai patyrė sutrikimų. Su humoru pastebima, kad „Twitter“ tinkle taip pat plinta hashtag’as „#DeleteFacebook„, nes bendrovė kovoja su nuolatiniu pasipriešinimu dėl jos platformų poveikio jaunesniems naudotojams.

Nors kai kurie „Facebook“, „Instagram“ ir „WhatsApp“ sutrikimai paveikia tik tam tikrus geografinius regionus, šiandien paslaugos neveikia visame pasaulyje. Tai apima Jungtines Valstijas, Jungtinę Karalystę, Braziliją, Kuveitą, Europą, Rusiją, Skandinaviją ir kt.

Reklama

Sutrikimas taip pat paveikė platformas ir paslaugas, kuriose naudojamas „Facebook“ prisijungimas.

Bendrovė „Facebook“ kol kas viešai nekomentavo tebesitęsiančių sutrikimų, turinčių įtakos visoms jos paslaugoms. Panašu, kad problema susijusi su tam tikra DNS problema, turinčia įtakos „Facebook“ serveriams.

Reklama

Pasak Jane Manchun Wong, šiandien sutriko ir „Facebook“ vidinės svetainės „Workplace“ bei susijusių darbuotojams skirtų paslaugų veikimas. Bendrovė išplatino darbuotojams skirtą atmintinę apie problemas.

Jei radote klaidą, praneškite mums apie tai pažymėdami tekstą ir paspausdami Ctrl+Enter.

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

Prenumeruokite naujienas Google News platformoje

Reklama

Mindaugas Bružas

KAIPKADA.LT straipsnių ir naujienų autorius el. p. redakcija@kaipkada.lt tel. +370 695 72614

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Back to top button

Pranešimas apie klaidą

Šis tekstas bus išsiųstas mūsų redaktoriams: