Visame pasaulyje sutriko Facebook, WhatsApp ir Instagram veikla

Neveikia Facebook

Neveikia Facebook

”, „” ir „WhatsApp” šiuo metu neveikia visame pasaulyje. Visose trijose paslaugose metamos klaidos. Vartotojus pasitinka tokie klaidų pranešimai: „Atsiprašome, kažkas nepavyko”, „5xx Server Error” ir kt.

„Facebook” bendrovė žino apie problemą ir stengiasi ją išspręsti.

Visose šalyse sutriko Facebook, WhatsApp ir Instagram veikla

Remiantis „Downdetector” ir „” duomenimis, sutrikimai paveikė visas „Facebook” priklausančias platformas. Tai apima „Instagram”, „Facebook”, „WhatsApp” ir „Facebook Messenger”. Atrodo, kad sutrikimai prasidėjo apie 18:20 val. laiku ir visos šios paslaugos tebėra nepasiekiamos.

Sutrikimai greitai tapo „Twitter” tendencija, nes vartotojai plūstelėjo į konkuruojantį socialinį tinklą, norėdami patikrinti, ar kiti naudotojai patyrė sutrikimų. Su humoru pastebima, kad „Twitter” tinkle taip pat plinta 'as „#DeleteFacebook„, nes bendrovė kovoja su nuolatiniu pasipriešinimu dėl jos platformų poveikio jaunesniems naudotojams.

Nors kai kurie „Facebook”, „Instagram” ir „WhatsApp” sutrikimai paveikia tik tam tikrus geografinius regionus, šiandien paslaugos neveikia visame pasaulyje. Tai apima Jungtines Valstijas, Jungtinę Karalystę, Braziliją, Kuveitą, Europą, Rusiją, Skandinaviją ir kt.

Sutrikimas taip pat paveikė platformas ir paslaugas, kuriose naudojamas „Facebook” prisijungimas.

Bendrovė „Facebook” kol kas viešai nekomentavo tebesitęsiančių sutrikimų, turinčių įtakos visoms jos paslaugoms. Panašu, kad problema susijusi su tam tikra DNS problema, turinčia įtakos „Facebook” serveriams.

Pasak Jane Manchun Wong, šiandien sutriko ir „Facebook” vidinės svetainės „Workplace” bei susijusių darbuotojams skirtų paslaugų veikimas. Bendrovė išplatino darbuotojams skirtą atmintinę apie problemas.

Eiti į naują mobilią versiją