Visiškai skirtingi psichologiniai portretai: kuo skiriasi šunų mylėtojai ir kačių mylėtojai

Katės ir šunys

Kiekvienas iš mūsų pasirenka gyvūną, kuris jam labiausiai patinka. Yra paplitusi nuomonė, kad augintiniai netgi atrodo kaip jų šeimininkai. Atitinkamai, kačių ir šunų savininkai skiriasi įvairiomis savybėmis.

Kuo skiriasi šunų mylėtojai ir kačių mylėtojai?

Atsižvelgdami į tai, ką žmogus myli labiau, galite net susidaryti jo psichotipą. Paaiškiname, kuo skiriasi šunų ir kačių mylėtojai.

Šunų mylėtojų psichotipas

Kaip paaiškėjo, šunų mylėtojai linkę manipuliuoti žmonėmis. Jie sugeba tai, kas vadinama „peršokti per galvą“, kad pasiektų savo tikslus. Štai kodėl tokie žmonės labai gerai dresuoja šunis. Jie auga paklusnūs ir drausmingi.

Psichologai mano, kad šunų savininkai:

Be to, šunų mylėtojai dažniau ateina į pagalbą kitiems. Tačiau jie tikrai apsvarstys, kam skirti savo laiką.

Kačių mylėtojų psichotipas

Tyrimai parodė, kad žmonės, kurie renkasi kates, linkę būti vieniši. Tačiau jie yra uždaresni ir labiau mėgsta ramų poilsį namuose nei triukšmingoje kompanijoje. Jie turi gerai išvystytą intuiciją ir dažniau klauso savo vidinio balso nei aplinkos.

Kačių mylėtojai yra baisūs perfekcionistai ir to paties reikalauja iš visų. Jų namuose viskas išdėliota lentynose, ant sienos kabo veiksmų planas. Kačių mylėtojai, kaip ir katės, labai vertina savo namus ir nemėgsta nekviestų svečių.

Be to, tokie žmonės netoleruoja, kai juos bandoma valdyti. Jie puikiai žino, ko jiems reikia, ir dažnai veikia tik savo interesais. Nepaisant to, kačių mylėtojai yra gana malonūs, galintys pasiaukoti ir visada pasiruošę padėti tiems, kuriems reikia.

Exit mobile version