Viskas, ką reikia žinoti apie beržų sulą: paros norma, nauda ir kontraindikacijos


Vaikas geria beržų sulą

Jei dar nespėjote pasimėgauti šviežia beržų sula, dar turite pakankamai laiko.  Beržų suloje yra organizmui naudingų vitaminų, mikroelementų ir rūgščių. Tačiau ne visiems rekomenduojama ją gerti. Pakalbėkime apie tai išsamiau.

Viskas apie beržų sulą

Beržų sulos nauda

Beržų suloje yra fitoncidų, taninų ir vitaminų C, B6 ir B12, 17, kurie išgelbės nuo pavasarinės hipovitaminozės. Komplekse tai puikus imuniteto užtaisas, kuris taip pat yra mažai kaloringas.

Gėrimas bus naudingas detoksikacijai. Jo pagalba iš organizmo nesunku pašalinti druskų, smėlio, šlapimo rūgšties perteklių, šlakus ir kt. Šis gėrimas taip pat skatina medžiagų apykaitą.

Jei turite žemą hemoglobino kiekį, drąsiai naudokite gerkite beržų sulą. Tai puiki anemijos profilaktika dėl natūralių naudingų cukrų ir didelio kiekio geležies.

Dienos norma

Kad nepakenktų, sveikas žmogus per dieną gali išgerti ne daugiau kaip 2 litrus grynos beržų sulos. Norėdami sustiprinti teigiamą poveikį, naudokite kartu su morkų, burokėlių ar obuolių sultimis.

Kontraindikacija

Šių kategorijų žmonės neturėtų gerti beržų sulos:


Mūsų portale paskelbtą informaciją griežtai draudžiama naudoti kitose internetinėse svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar platinti medžiagą bet kokiu kitu pavidalu be sutikimo. Visas turinys, jeigu nėra nurodytas kitas šaltinis, yra portalo nuosavybė.

Parašyti komentarą / išeiti iš AMP versijos