Kita

Viskas, ką reikia žinoti apie Vienišių dieną 2021

Šiandien yra pati geriausia diena pasaulyje būti vienišam. Klausiate, kodėl? Nes šiandien švenčiama Vienišių diena.

Vienišių diena 2021

Vienisa mergina

Jei ši šventė egzistuotų išgalvotame serialo „Seksas ir miestas“ pasaulyje, žinokite, kad mūsų vieniša karalienė Samanta Džouns surengtų ekstravagantiškiausią vakarėlį. Juk kalbame apie moterį, padovanojusią mums kultinę repliką: „Kodėl visi turi susituokti, juk tai tokia klišė…“.

Kas yra Vienišių diena?

Kad iš tikrųjų suprastume Vienišių dienos dvasią, turime suprasti, kaip ji prasidėjo. Šią dieną Kinijoje, tiksliau, Nankino universiteto bendrabučiuose, pradėjo švęsti keturių vienišų vyrų grupė. Kalbama, kad jiems visiškai nusibodo vienišių gyvenimo nuobodybė ir jie norėjo savos Valentino dienos, todėl gimė Vienišių diena.

Vaikinai suprato užduotį ir sukūrė smagią, pavydėtiną antiValentino dieną, kai susituokusieji nesigaili vienišių. Jie nekurstė gailesčio ir nesakė „ai, tu ką nors susirasi“, o atvirkščiai, jie atsiduso sakydami: „velnias, aš noriu šią dieną būti vienišas ir ją švęsti“.

Kaip ši diena išplito visame pasaulyje?

Nepaisant to, kad ši diena skirta vienišiems žmonėms visame pasaulyje, ilgainiui ji tapo masinio vartojimo švente, todėl jūsų el. pašto dėžutę bombarduoja krūva ryškiaspalvių Vienišių dienos išpardavimų reklamų.

Be to, tai patogu prieš pat Kalėdas, todėl, atsižvelgiant į tai, kad visame pasaulyje vėluoja pristatymas, jei užsisakysite internetu arba parduotuvėje dabar, visas dovanas supakuosite dar prieš Kalėdų Seneliui nusileidžiant pro kaminą. O jei perkate sau, galėsite įsigyti visiškai naują garderobą už priimtinas kainas.

Vienisu asmenu diena

Dar šis tas

Žinome, kad skamba banaliai, bet būti vienišam iš tiesų yra augimo laikotarpis, ir tai velniškai smagu. Šis jūsų gyvenimo tarpsnis nusipelno pagarbos, todėl griebkite savo vienišus bičiulius ir švęskite vieni kitus bei visas linksmybes, kurias patirsite kartu, nes net ir būdami vieniši, iš tikrųjų niekada nesame vieni.

Kad ir ką darytumėte, vienišių liūdesį pasilikite rytdienai.


Taip pat skaitykite:

Jei radote klaidą, praneškite mums apie tai pažymėdami tekstą ir paspausdami Ctrl+Enter.

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

Prenumeruokite naujienas Google News platformoje

Mindaugas Bružas

KAIPKADA.LT straipsnių ir naujienų autorius el. p. redakcija@kaipkada.lt tel. +370 695 72614

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Back to top button

Pranešimas apie klaidą

Šis tekstas bus išsiųstas mūsų redaktoriams: