Vos dvi minutės ir jūsų turimas maišytuvas blizgės lyg naujas


Maišytuvo valymas namuose

Ant vonios ir virtuvės maišytuvų greitai atsiranda baltų dryžių bei dėmių: tai druskų, mineralų, kalkių ir muilo nuosėdos. Dėl jų santechnika atrodo neestetiškai, o kietos apnašos trukdo maišytuvo dalių judrumui.

Dėmių galite greitai atsikratyti nenaudodami specialių įrankių. Užtruksite vos dvi minutes, kad maišytuvas vėl spindėtų lyg naujas.

Actas

Daugelis žmonių iš vaikystės prisimena, kad norint, jog stiklai blizgėtų, juos reikia nuplauti šaltu vandeniu sumaišytu su actu. Šis produktas taip pat veikia norint blizginti maišytuvą. Tiesiog užpilkite šiek tiek acto ant kempinės, nuvalykite maišytuvą ir po minutės nusausinkite jį popieriniu rankšluosčiu. Maišytuvai bus kaip nauji.

Kepimo popierius

Kepimo popierius per dvi minutes atsikratys nuosėdų. Norėdami tai padaryti, nusikirpkite popieriaus gabalėlį, suglamžykite jį ir patrinkite sausą maišytuvą su. Šį būdą galima naudoti kasdien.

Kūdikių arba mineralinis aliejus

Vos pora lašų aliejaus ant minkštos šluostės padės susidoroti net su pačiais sudėtingiausiais ir seniausiais maišytuvo nešvarumais. Patrinkite čiaupą taip, tarsi blizgintumėte batus. Šiuo atveju aliejaus turėtų būti labai nedaug: paviršius bus blizgus, bet ne riebus.

Beje, aliejus ant metalo sukuria ploną plėvelę, kuri atstumia nešvarumus ir apnašas.

Išeiti iš AMP versijos