„Windows 11“ keičia tradiciją, kurios buvo laikomasi beveik 30 metų

Windows 11 OS

„Microsoft“ išleido naują „Windows 11“ beta versijos naujinimą, kuris pakeičia „Print Screen“ klavišo funkcionalumą. Kai kurių šaltinių teigimu, vartotojai, bandantys „Windows 11“ beta versijas, aptiko nedidelį, bet reikšmingą klaviatūros veikimo pokytį. „Insider Preview Build 23419“ atnaujinimas pirmą kartą nuo 1995 m. pakeitė „Print Screen“ klavišo funkcionalumą.

Keičiasi “Print Screen” arba “PrtSc” funkcionalumas

Dabar paspaudus “PrtSc” bus sukurta momentinė ekrano kopija, kuri iš karto nukopijuojama į mainų sritį. Tačiau naujausiame “Windows 11” atnaujinime „Insider Preview Build 23419“ šis algoritmas buvo pakeistas: paspaudus mygtuką atidaromas Snipping Tool meniu, o ekrano kopija nėra sukuriama.

Naujiems „Windows“ vartotojams tai gali būti išties patogu, tačiau patyrę „Windows“ vartotojai greičiausiai nusimins, nes padaugės žingsnių, kuriuos reikės atlikti.

Laimei, pakeitimą kol kas galima atšaukti nuėjus į „Nustatymai“ → „Išplėstinės funkcijos“ → „Klaviatūra“ ir iš naujo priskiriant mygtuką PrtSc. Nežinoma, ar „Microsoft“ išlaikys šią funkciją ir ateityje.

Dalintis:
Exit mobile version