„Xiaomi“ metė iššūkį „Dyson“ su 64 EUR vertės betriukšmiu plaukų džiovintuvu


Mijia H501 plaukų džiovintuvas

“Xiaomi” pristatė plaukų džiovintuvą “Mijia H501”. Prietaisas kainuoja apie 64 eurus. “Xiaomi” mano, kad tai “Dyson” plaukų džiovintuvo konkurentas, tik pigesnis.

Plačiau apie “Mijia H501” plaukų džiovintuvą

Plaukų džiovintuvas “Mijia H501” turi galingą ir tylų elektrinį variklį. Juo plaukus galima išdžiovinti per kelias minutes. Pagal deklaruojamas charakteristikas trumpų plaukų džiovinimas trunka vieną minutę, o ilgų plaukų – penkias minutes.

Elektros variklio rotorius pasiekia 110 tūkst. apsisukimų per minutę. Prietaiso generuojamo karšto oro srauto greitis yra 62 m/s. Naudotojai turi galimybę keisti greitį ir pasirinkti plaukų džiovintuvo darbo režimą. “Mijia H501” gali generuoti karštą, šiltą ir šaltą orą, taip pat juos kaitalioti. Verta paminėti, kad “Xiaomi” aprūpino plaukų džiovintuvą apsauga nuo perkaitimo ir triukšmo mažinimo sistema. Jis sveria tik 345 g.

Vaizdo įrašas


Mūsų portale paskelbtą informaciją griežtai draudžiama naudoti kitose internetinėse svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar platinti medžiagą bet kokiu kitu pavidalu be sutikimo. Visas turinys, jeigu nėra nurodytas kitas šaltinis, yra portalo nuosavybė.

Parašyti komentarą / išeiti iš AMP versijos