Ok Google komandos ir kaip jomis naudotis

ok google komandos ir kaip jomis naudotis

ok google komandos ir kaip jomis naudotis

“Google” padėjėjas arba kitaip – asistentas yra labai galingas įrankis, kurį turėtume išmokti tinkamai valdyti. Jis iškviečiamas ištarus žodžius “Ok Google”. Tai vienas lanksčiausių ir pajėgiausių balso padėjėjų „Android“ įrenginiams. Dažniausiai šį balso padėjėją rasite integruotą telefone, televizoriuje, planšetiniuose kompiuteriuose ir išmaniuosius namų įrenginiuose. Šiame straipsnyje apžvelgsime kas yra „Google“ padėjėjas ir ką galite padaryti sakydami „OK Google“?

Pagrindinės „OK Google“ komandos

Pirmiausia pradėsime nuo kai kurių pagrindinių funkcijų. Galite paprašyti paleisti programą. Pavyzdžiui, jei norėčiau paprašyti jos atidaryti, pvz., „WhatsApp“, galiu pasakyti „Ok Google, open WhatsApp “. Taip pat tai suveiks jei norite atidaryti kokią nors svetainę ar tiesiog ieškoti internete.

Google komandos:

Taip pat galite sukonfigūruoti, įgalinti ir išjungti kai kurias turimos įrangos funkcijas. Pavyzdžiui, galite paprašyti padėjėjo įjungti arba išjungti „Bluetooth“, „Wi-Fi“ ar žibintuvėlį, neliesdami savo išmaniojo telefono. Be to, galite padidinti arba pamažinti garsumą.

Google komandos:

Ok Google vaizdo kameros komandos

Yra daugybė scenarijų, kai galbūt norėsite naudoti telefono fotoaparatą laisvų rankų režimu. Pavyzdžiui, galite jį pastatyti ant trikojo, kad nufotografuotumėte save. Arba galbūt dėl ​​bet kokios priežasties norite padaryti asmenukę. Čia Jums gali pasitarnauti „Google“ padėjėjas. Pavyzdžiui, galite paprašyti nufotografuoti, padaryti asmenukę ar net įrašyti vaizdo įrašą, o pačiam nepajudinti nė piršto.\

Google komandos:

Ok Google Muzikos/Medijos komandos

Ką daryti, jei vairuojate ir norite pakeisti dainą, kuri šiuo metu groja išmaniajame telefone? Tada „Google“ padėjėjas tai padarys už jus! Galite paprašyti, kad jūsų pasirinktoje muzikos platformoje grotų konkretaus atlikėjo daina, albumas ar net tam tikras grojaraštis. Be to, galite paprašyti nustatyti dainą. 

Google komandos:

Ok Google orų komandos

Tai viena svarbiausių „Google“ padėjėjo funkcijų. Ši funkcija puikiai atlieka savo darbą ir veikia gana greitai bei gerai. Galite paprašyti „Google“ padėjėjo pasakyti, koks oras yra jūsų dabartinėje ar konkrečioje vietoje. Taip pat galite paprašyti, kad “Google” padėjėjas pasakytų visą informaciją apie orą. 

Google komandos:

Google Asistento informacinės komandos

Norite sužinoti apie konkrečią temą? Tada „Google“ padėjėjas gali jums padėti. Anksčiau „Google“ sistemai reikėjo žinoti informaciją iš anksto, bet dabar viskas pasikeitė. „Google“ padėjėjas gali tiesiog iš karto parašyti atsakymą, kai paklausiate tikslaus klausimo. Pateikiame keletą “Google” asistento paklausimo funkcijų.

Google komandos:

Tai buvo svarbiausios „Ok Google“ komandos, kurias turėtų žinoti. Nors tai tikrai ne visos komandos (sudaryti tokį sąrašą yra labai sunku), bet žinant visas šias gudrybes, turėtumėte išnaudoti pagrindines „Google“ padėjėjo galimybes. Paslaugos funkcionalumas nuolat tobulinamas, todėl praėjus 4 metams nuo jos pradinio išleidimo visada gauname naujų įdomių komandų ir funkcijų. Tiesa visos šios komandos veikia anglų kalboje, o lietuvių kalba turėtų atsirasti jau greitai. Sekite mūsų naujienas ir sužinokite daugiau apie “Google”.

Exit mobile version