Grožis / Stilius

Princesės Dianos grožio paslaptys

Princesė Diana vis dar įkvepia ne tik gerbėjus, bet ir stilistus, vizažistus ir filmų kūrėjus. Neseniai išleistame ketvirtame populiaraus televizijos serialo „Karūna“ sezone Dianos vaidmenį atliko Emma Corrin, kuri per save perteikė visą princesės Dianos gyvenimo patirtį, įpročius ir charakterį. Žiūrovams buvo perteiktas tobulas Princesės Dianos grožis.

Princesės Dianos grožio paslaptys

Princesė Diana visada buvo unikali! Ji nesivaikė grožio standartų, nebandė būti panaši į ką nors, nesiekė pasikeisti, kad įtiktų madai ir kieno nors reikalavimams. Ji liko savimi ir tai buvo tobula! Maištinga, žvali ir atvira – tokia moteris spinduliavo vidinę šviesą.

Princese Diana
Princesė Diana

1. Akių linijos kontūras

Akių kontūrui princesė pasirinko ne itin madingą 80-ųjų juodąją spalvą, bet įkvepiančią ryškiai mėlyną.

2. Rausvi skaistalai

Dianos skruostai visada atrodė taip, lyg ji būtų ką tik parėjusi iš pasivaikščiojimo gryname ore. Princesė Diana visada atrodė kupina sveikatos, energijos ir jėgų.

4. Karališkoji odos priežiūra

Diana didelį dėmesį skyrė odos priežiūrai. Diana miegodavo 8 valandas per parą, daug laiko praleisdavo gryname ore, neturėjo žalingų įpročių ir du kartus per dieną atlikdavo kompleksinę odos priežiūrą.

5. Šukuosena

Princesės Dianos šukuosena buvo vidutinio ilgio, vėliau ji plaukus dar labiau pasitrumpino. Būtent ši trumpų plaukų šukuosena, tapo jos skiriamuoju ženklu.

6. Kvepalai su gėlių natomis

Ji mėgo būtent kvepiančių gėlių motyvus, ypač jazmino ir rožės natas.


Taip pat skaitykite:

Jei radote klaidą, praneškite mums apie tai pažymėdami tekstą ir paspausdami Ctrl+Enter.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Back to top button

Pranešimas apie klaidą

Šis tekstas bus išsiųstas mūsų redaktoriams: