Pristatytas „Toyota Corolla Cross 2022” krosoveris

Toyota Corolla Cross 2022

Toyota Corolla Cross 2022

„Toyota” oficialiai pristatė 2022 metų „Corolla Cross” krosoverį. Kaip ir kiti „Corolla” automobiliai, „Corolla Cross” krosoveris yra nebrangus ir turi krosoverių segmente neįprastų funkcijų.

„Toyota Corolla Cross 2022”

„Toyota” teigia, kad „Corolla Cross” pasižymi mažo automobilio valdymo savybėmis ir didelio krosoverio galimybėmis. Naujoji „Toyota Corolla Cross” prekybos salonuose pasirodys spalio mėn., o bazinio modelio su priekiniais varomaisiais ratais kaina prasidės nuo 22 195 JAV dolerių arba nuo 18 785 EUR. Už papildomą 1 300 JAV dolerių arba 1100 EUR mokestį visi interjero apdailos lygiai gali būti komplektuojami su visų varančiųjų ratų pavara.

Toyota Corolla Cross 2022 vidus

„Toyota” gamina „Cross” JAV naujoje gamykloje Hantsvilyje, Alabamos valstijoje. Šioje gamykloje per metus galima pagaminti 150 000 „Corolla Cross” automobilių, o tai rodo, kad „Toyota” tikisi didelių naujojo krosoverio pardavimų.

Visose versijose naudojamas tas pats 2,0 l „Dynamic Force” variklis, išvystantis 169 AG. Variklis sujungtas su bepakope transmisija su fizine pirmąja pavara. Be to, transporto priemonė gali vilkti iki 680 kg krovinį. Visų varančiųjų ratų modeliuose naudojama dinaminė sukimo momento kontrolė, kuri iki 50 % automobilio galios gali perduoti galiniams ratams.

Corolla Cross siūlomi trys variantai: L, LE ir XLE. Pirmosios dvi versijos turi medžiaginę salono apdailą: L versija yra tik šviesiai pilkos spalvos, o LE – juodos spalvos. XLE pirkėjai gaus „SofTex” sėdynes, aptrauktas makadamijos ir mačo arba juodos spalvos audiniu. XLE modeliuose standartinėje įrangoje yra 10 krypčių vairuotojo sėdynė ir šildomos priekinės sėdynės. Baziniame modelyje yra įrengtas septynių colių multimedijos jutiklinis ekranas, o kitose modifikacijose – aštuonių colių ekranas. Visos jos palaiko „Apple CarPlay” ir „Android Auto”.

Aukščiausios klasės „Corolla Cross XLE” versija su visais varomaisiais ratais kainuos nuo 27 625 JAV dolerių arba 23 380 EUR.


Taip pat skaitykite:

Išeiti iš mobilios versijos