Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

10 frazių, kurių nereikėtų sakyti savo partneriui

Santykiai yra trapūs. Tam reikia darbo ir kantrybės, tačiau esamą harmoniją galima lengvai sugriauti – kartais užtenka kelių netinkamai parinktų žodžių. Stenkitės niekada, net ir apimti stiprių emocijų, nesakyti savo partneriui šių frazių.

10 frazių, kurių nereikėtų sakyti savo antrajai pusei

„JIS BŪTŲ TAI PADARĘS DĖL MANĘS”

Pagrindinė santykių taisyklė: niekada neprisiminkite buvusių partnerių ir nelyginkite su jais dabartinio partnerio. Negalima konkuruoti su praeitimi – tai tik sukelia kompleksus, neurozes ir nepilnavertiškumo jausmą. Be to, kyla klausimas: ar ankstesni jūsų santykiai tikrai baigėsi, ar norite jų tęsinio? Jei norite, kad partneris ką nors dėl jūsų padarytų, pasakykite tai tiesiai, neakcentuodami praėjusių dienų ir žmonių.

„TAI DIDŽIAUSIA NESĄMONĖ, KOKIĄ KADA NORS ESU GIRDĖJĘS”

Kartais būna sunku, bet pasistenkite būti supratingi ir gerbti visas partnerio idėjas ir sprendimus. Priešingu atveju jis arba ji paprasčiausiai nustos jais dalytis su jumis ir jūs jausitės nepatogiai. Negalima paniekinamai ar pajuokiančiai vertinti jo minčių ir veiksmų. Jei manote, kad partnerio elgesys yra kvailas ar netinkamas, pasakykite tai taktiškai.

Ko nereikėtų sakyti savo partneriui: TAI TAVO KALTE

„TAI TAVO KALTĖ”

Perkeldami atsakomybę ant kitų pečių problemos neišsprendžiate. Geriau kartu pagalvokite, kaip rasti išeitį iš susidariusios padėties. Vėliau, kai problema bus išspręsta ir aistros nurims, galite aptarti, kas nutiko, ir išsiaiškinti, kaip to išvengti ateityje.

„KARTAIS MAN NORISI TAU TRENKTI”

Net jei niekada rimtai negalvojote apie fizinės jėgos panaudojimą, vis tiek geriau to nesakyti, net juokais, kad sumažintumėte emocinę įtampą. Ir net jei iš tiesų vos galite susilaikyti nepakėlę rankos. Kartais mylimi žmonės jus supykdo, bet nesakykite, kad galite jiems smogti, jei kas nors atsitiks.

„TU NIEKO NEGALI PADARYTI TEISINGAI”

Jūs tikrai taip nemanote, ar ne? Kitaip nebūtumėte kartu. Ši frazė yra labai pavojinga. Kuo dažniau tai girdite, tuo mažesnė tampa jūsų savivertė ir tuo labiau nusivylęs jaučiatės. Tobulo žmogaus nėra. Paklauskite savęs: ar verta gadinti santykius dėl to, kad jūsų partneris negali pakabinti lentynos ar paruošti vakarienės taip, kaip jūs norite?

„JUK AŠ TAU SAKIAU…”

Leisti žmogui sužinoti, kad jūs buvote teisus, o jis – ne, labai malonu, ar ne? O kas tada? Ar penkios minutės abejotino triumfo vertos sugriautų santykių? Kiekvienas turi teisę daryti klaidas ir iš jų mokytis. O mylinčio žmogaus užduotis – palaikyti, padėti, o ne teisti.

Ko nereikėtų sakyti savo partneriui: JUK AS TAU SAKIAU

„JEI MANE MYLĖTUM, NIEKADA…”

Tai jau yra manipuliacija ir bandymas daryti subtilų spaudimą savo partneriui. Nuolat verčiant partnerį įrodyti savo meilę ir vykdyti jūsų norus, jūs tik griaunate santykius. Galiausiai jis pavargs… Stenkitės rasti kompromisą ir gerbti vienas kito norus.

„DAUGIAU TO NEBEDĖVĖK”

Niekas nėra apsaugotas nuo klaidų renkantis drabužius. Nekritikuokite partnerio stiliaus ir skonio. Jei kas nors jo garderobe jums atrodo senamadiška, juokinga ar netinkama, eikite apsipirkti kartu.

„TU MAN ESI VISKAS”

Tai skamba labai meiliai, bet iš tikrųjų jus tik menkina ir nuvertina. Neturėtumėte „ištirpti“ kitame žmoguje, kad ir kaip stipriai jį mylėtumėte. Be santykių, turėtumėte turėti savo interesus, prioritetus ir gyvenimo tikslus.

 „TU ESI VISIŠKAS NULIS”

Tai kodėl esate kartu? Galbūt bandote įsitvirtinti partnerio sąskaita, todėl verčiate jį jaustis niekuo? Vis tik akivaizdu, kad tai nesveiki santykiai. Nustokite kankinti save ir savo partnerį.


Taip pat skaitykite:

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

Vidutinis reitingas 0 / 5. Balsų skaičius: 0

Kol kas nėra balsų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Skaitykite panašius straipsnius

Kitas straipsnis

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *