Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

10 kūrybingo žmogaus požymių

Nemėgstantis ribų ir taisyklių bei gebantis žingsnis po žingsnio sekti savo svajonėmis. Tikėjimas savo gabumais ir nenoras susitaikyti su nesėkme. Vaikiškas spontaniškumas ir estetinis grožio pojūtis. Kaip dar gali pasireikšti kūrybiškumas?

Staliukas ir dažai, užrašų knygutė ar skambanti gitara nėra esminiai kūrybingo žmogaus bruožai. Galite būti kūrybingas ir dirbti banke. Ir, kaip bebūtų keista, neretai meno bendruomenėje pasitaiko žmonių, kurie visiškai neturi vaizduotės. Taigi, kas iš tikrųjų būdinga meniškos prigimties/kūrybingiems žmonėms?

NEAPKRAUNATE SAVĘS STEREOTIPINIU MĄSTYMU

Jūs neribojate savo gyvenimo rėmais ir stereotipais: gebate sėkmingai praeiti pokalbį dėl svajonių darbo, kuriam neturite pakankamai patirties; surengti puikią vakarienę draugams, kai piniginėje teturite keletą grynųjų, arba taip suremontuoti savo butą, kad profesionalus dizaineris nualptų iš pavydo.

GALITE ATSKIRTI TAI, KAS TIKRA, NUO TO, KAS ĮSIVAIZDUOJAMA

Jums ne tik patinka svajoti apie tai, kad pasaulis taptų geresnis, bet ir mėgstate fantazijas paversti realybe, įvertindami savo galimybes ir suprasdami, kokių rezultatų galima pasiekti esamomis aplinkybėmis.

VISOS EMOCIJOS UŽRAŠYTOS ANT JŪSŲ VEIDO

Kūrybingi žmonės geba patirti ir aštrų skausmą, ir palaimą. Jie nebijo nei neigiamos, nei teigiamos patirties. Draugai ir artimieji iš karto supranta jų emocijas, nes jie nebijo jų išgyventi iki galo.

kurybingas zmogus

TIKITE SAVO DOVANA

Galbūt pripažinsite, kad šį kartą nepersistengėte, bet nevadinsite savęs vidutinybe ir neleisite to daryti kitiems. Tačiau jūs puikiai žinote, kad kartais ketinimas ir jo įgyvendinimas nesutampa. Ką gi, bandysite dar kartą.

ESATE PASTABUS

Pasaulis – tai didelis vakarėlis, kuriame galima išgirsti nuostabiausių istorijų, o kiekvienas jūsų svečias gali tapti nuotykių romano herojumi. Savo pastebėjimams užrašyti nereikia pieštuko: jie puikiai išliks ir atmintyje.

NELAUKIATE, KOL PAPŪS VĖJAS, O PATYS JĮ SUKURIATE

Nekenčiate sąstingio. Jūsų gyvenime yra rutinos, slogios kasdienybės, kasdienių įsipareigojimų, bet vos tik jie pradeda jus dusinti, randate būdą, kaip įgyti naujų įspūdžių ir naujų pažinčių.

kurybingas zmogus isgyvena nesekmes

GEBATE RAMIAI IŠGYVENTI NESĖKMĘ

Kai jums nesiseka, vertinate tai kaip vertingą patirtį, naudingą tolesniam tobulėjimui. Kūrybingi žmonės žino, kaip panaudoti nesėkmes savo naudai.

PARKRITĘ – PAKYLATE

Nesiblaškote susidūrę su gyvenimo iššūkiais. Sugebate atsitiesti – oriai ir su iškelta galva. O kam panikuoti? Vis tiek rasite reikiamą išeitį iš sunkios situacijos.

APSUPATE SAVE GROŽIU

Dauguma kūrybingų žmonių yra estetai. Juos nesunkiai atpažinsite pagal tai, kaip jie puošiasi, rengiasi, net pagal jų rašysenos vingius.

ESATE SAVO SVAJONIŲ SEKĖJAS

Kūrybingi žmonės yra nenuilstantys, kai kalbama apie jų gyvenimo aistrą. Jie nematuoja savo sėkmės pagal kitų kriterijus ir nenori nurašyti savęs dėl amžiaus, pinigų stygiaus ar nuovargio. Nesvarbu, kiek turite gerbėjų ir apdovanojimų. Svarbu tik tai, kad jums patinka tai, ką darote.


Taip pat skaitykite:

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

Vidutinis reitingas 0 / 5. Balsų skaičius: 0

Kol kas nėra balsų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Skaitykite panašius straipsnius

Kitas straipsnis

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *