Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

3 bruožai, kuriuos turi laimingi žmonės

Ne, tai nėra vizualus patrauklumas, neribotų finansinių galimybių turėjimas ar grožio standartų atitikimas. Laimingi žmonės gali viso to neturėti, tačiau juos visada galima atskirti nuo visų kitų – pagal jausmą, kurį patiriame būdami šalia jų. Kuo jie tokie patrauklūs? Pabandykime atsakyti į šį klausimą.

Šimtmečius žmonija bandė rasti atsakymą į klausimą, kas mus džiugina. Yra daug tyrimų šia tema, ir dauguma mokslininkų sutinka, kad laimei svarbu optimizmas, gerumas, sugebėjimas būti dėkingiems, išlikti viltingiems ir panaudoti savo stipriąsias puses.

Visa tai tikrai svarbu, bet jei paklausi kitų, kas juos džiugina, atsakymai stebina paprastumu. Klinikinė psichologė Karen Nimmo taip pat atliko tokią savo klientų apklausą. Rezultatai buvo tokie: pasivaikščiojimas miške, skanios kavos gėrimas balkone gražią dieną, žaidimai su vaikais, šokiai, juokas, važiavimas motociklu, diena paplūdimyje, skani vakarienė, susitikimas su senais draugais, rimto darbinio projekto užbaigimas ir kt.

Psichologei Karen Nimmo ši apklausa leido išskirti tris bruožus, kurie vienija tikrai laimingus žmones.

laimingi

Trys bruožai, kuriais pasižymi laimingi žmonės

JIE NEKURIA FANTAZIJŲ TEMA „JEI TIK …“

Daugelis iš mūsų galvoja: „Jei turėčiau (daugiau pinigų, grožio standartus atitinkantį kūną, daugiau laisvo laiko, normalų viršininką, mylintį vyrą), norėčiau…“.

Išorinės aplinkybės yra labai svarbios mūsų vidinei būsenai, tačiau būtina suprasti, kad ne viskas gyvenime gali vykti sklandžiai: būna sunkių dienų, sutinkame blogų žmonių, ištinka rimtos problemos ir pan. Tačiau tik jūs pats nusprendžiate, kaip į visa tai reaguoti.

Laimingi žmonės suvokia, kad jų praeitis pavertė juos tokiais, kokie yra dabar, tačiau jie į ją nuolat nesigręžioja ir nebando žvelgti toli į ateitį. Jų sugebėjimo išlikti „čia ir dabar“ galima tik pavydėti. Jie mėgaujasi akimirka – ir jei akimirka yra nemaloni, stengiasi kuo greičiau viską sutvarkyti.

JIE TURI REIKŠMINGĄ PRIEŽASTĮ KELTIS RYTE

Laimė – tai prasmės matymas savo veiksmuose, darbuose, kad ir kokie jie būtų. Pvz.: vaikų auginimas, mokytojo darbas, statybininko pareigos ar kt. Pagrindinė esmė yra ne degti tuo, ką darai kasdien, o suprasti, kodėl tai darai. Tai padeda laimingiems žmonėms atsikelti iš lovos net sunkiausiomis dienomis.

JIE YRA APSUPTI ŽMONIŲ, KURIUOS MYLI IR KURIAIS GALI PASITIKĖTI

Šių žmonių draugų, pažįstamų ir artimųjų ratas yra ganėtinai platus, nes jie geba juos vertinti ir nuoširdžiai džiaugtis jų buvimu greta. Laimingi žmonės užmezga artimus kontaktus tik su tais, su kuriais jaučiasi laisvi, atsipalaidavę, į kuriuos gali kreiptis pagalbos ar tiesiog linksmai praleisti laiką.


Taip pat skaitykite:

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

Vidutinis reitingas 0 / 5. Balsų skaičius: 0

Kol kas nėra balsų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Skaitykite panašius straipsnius

Kitas straipsnis

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *