Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

4 klausimai, kurie pakeis jūsų gyvenimą

Niekas nestovi vietoje. Norint neprarasti gyvenimo džiaugsmo ir rasti jame naujų prasmių, tiesiog būtina judėti pirmyn.

Universalus Visatos principas sako: tai, kas nesiplečia – traukiasi. Eini arba pirmyn, arba atgal.

Pateikiame jums keturis klausimus, kurie ne tik padės geriau save pažinti, bet ir suvokti savo potencialą bei transformacijos galimybes kokybiškesnio gyvenimo link.

KAS TU ESI IR KO NORI?

Visiems yra žinoma kūrybinės aklavietės būklė. Tam tikru momentu mes tarsi įstringame ir tai apsunkina prasmingų mūsų siekių įgyvendinimą. Juk daug lengviau dreifuoti saugiuoju režimu, įgyvendinant kažkieno primestus gyvenimo scenarijus.

Šis klausimas padės jums mintyse pradėti viską nuo pradžių – suvokti savąjį AŠ ir tai, kas jums išties svarbu bei reikšminga. Ko jūs norite? Kokios jūsų stipriosios pusės, pomėgiai? Kaip tai susiję su tuo, ką darote, ko siekiate?

Kas tu esi ir ko nori

KUR TU IR KODĖL TU TEN?

„Galite atleisti vaikui, kuris bijo tamsos. Tikroji tragedija yra tada, kai suaugęs bijo šviesos“ (Platonas)

Navigacija pradeda veikti tik tada, kai yra nustatomas pradinis mūsų buvimo taškas. Be jo jūs negalite pasirinkti bei susiplanuoti maršruto. Kurdami savo gyvenimo planą išsiaiškinkite, kaip patekote į vietą, kurioje esate dabar. Galite priimti puikius sprendimus, tačiau kai kurie iš jų neveikia, ir jūs suprasite kodėl, kai nustatysite savo požiūrio ir veiksmų klaidas.

Pirmiausia išsiaiškinkite, kokių turite problemų, prieš pradėdami jas spręsti. Mes negalime valdyti to, ko nežinome.

Kur esate dabar, palyginti su tuo, kur norite būti? Kūrybinė įtampa tarp jūsų ateities vizijos ir realybės padės jums eiti teisinga linkme. Kai žinai, kur esi, lengviau patekti ten, kur nori.

Kur tu ir kodel tu ten

KĄ DARYSI IR KAIP?

Norint susikurti geresnį gyvenimą, reikia tikslo ir aistros, tačiau be veiksmo plano tai tik tuščia fantazija. Kai sapnai susiduria su tikrove, tikrovė laimi. Svajonė išsipildo, kai yra nustatomi tikslai ir išsiugdomi teisingi įpročiai. Tarp to, kur esi ir kur nori būti yra gilus tarpeklis. Jūsų planas yra tiltas, kuris juos sujungs.

Ką norėtumėte padaryti, ko dar nepadarėte? Ką planuojate? Kokie žingsniai šiandien padės jums patekti ten, kur norite būti rytoj?

KAS YRA TAVO SĄJUNGININKAI IR KAIP JIE GALI PADĖTI?

Kartais atrodo, kad gyvenimo kelyje esame vienui vieni… Tačiau tai netiesa. Mes galime panaudoti aplinkinių jėgą, žinias ir išmintį. Mes linkę kaltinti save dėl visų bėdų ir dėl to, kad neturime atsakymų į klausimus. Dažnai mūsų reakcija sunkioje situacijoje yra atsitraukti ir izoliuoti save.

Bet tokiomis akimirkomis mums reikia palaikymo. Jei atsidurtumėte atvirame vandenyne, kur bet kurią akimirką galite nuskęsti, ko labiau norėtumėte – kviesti ką nors į pagalbą ar peikti save, kad gerai neplaukiate? Turėti sąjungininkų yra gyvybiškai svarbu.

Puiki ateitis prasideda giliu savęs supratimu – tai ypač susiję su teigiamu savęs vertinimu. Pažindamas save, gali valdyti savo stipriąsias puses ir nesinervinti dėl silpnybių.

4 budai pakeisti savo gyvenima

Šie keturi klausimai niekada nepasensta. Laikui bėgant jie įgyja vis daugiau emocinio gylio ir apimties. Jie transformuoja informaciją į transformaciją. Pasinaudokite jais.


Taip pat skaitykite:

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

Vidutinis reitingas 0 / 5. Balsų skaičius: 0

Kol kas nėra balsų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Skaitykite panašius straipsnius

Kitas straipsnis

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *