5 prancūziški savigarbos didinimo būdai – išbandykite patys

savigarbos didinimo būdai

Pasitikėjimas savimi yra raktas į moters stiprybę. Atlikusi šimtus interviu ir tyrimų, žurnalistė Cat Jamie Callan atskleidžia, kaip prancūzės sugeba išlikti savimi patenkintos, nepiktnaudžiaudamos kosmetika ir nesikreipdamos į plastikos chirurgus.

Patikrinti prancūziški savigarbos didinimo būdai

SLAPTAS SODAS

Kartkartėmis visi jaučiamės emociškai išsekę, nedideli nemalonumai ir problemos tarsi pakerta mūsų savijautą. Užuot ieškoję paguodos saldumynų, alkoholio ar buvusio meilužio, kurio draugija jau ne kartą mus įskaudino, rankose, elkitės su savo nuovargiu pagarbiai.

Slaptas sodas – tai vieta, kurioje galite atgauti nepriklausomybės ir stiprybės jausmą. Jis maitina ir palaiko psichiką. “Kai išorinis pasaulis atima jėgas, prancūzė gali pasitraukti į savo miegamąjį, užtraukti užuolaidas ir skaityti romaną arba užsiimti joga”, – sako žurnalistė Cat Jamie Callan, knygos “Prancūzės nemiega vienos” autorė. – „Ji gali tiesiog gulėti ir galvoti apie Žaną Klodą – apie tą dieną, kai jiedu bučiavosi Šamoni… Jos eisena taps lengvesnė, o ji pati pajus, kad yra geidžiama…”.

Slaptas sodas gali būti net bibliotekoje rasta įdomi knyga.

Moteris pasirenka kavinę, į kurią kasdien eina skaityti, ir grįžta namo valanda vėliau nei įprastai, “kažkokia kitokia” – taip ją paveikė knyga. Ji grįžta į savo kasdienį gyvenimą su naujai atrastu savęs suvokimu pasaulyje. Grįžusi į realųjį pasaulį, ji nešiojasi paslapties gabalėlį. Tai labai naudinga savigarbai. Ne, apie slaptą sodą nereikia nė žodžio niekam sakyti, bet pats faktas, kad jis yra, suteikia paslaptingumo ir stiprybės.

GRAŽŪS DAIKTAI

Įpratome diena iš dienos naudoti tuos pačius, niekuo neišsiskiriančius, “įprastus” daiktus, todėl nukenčia mūsų savivertė. Pamirštame, kad apskritai turime gražių daiktų. Prancūzė niekada nepamirš močiutės dovanoto sidabrinio arbatos rinkinio – jis puoš jos stalą kasdien, o ne tik ypatingomis progomis.

INSPIRACIJA

Dažnai patys to nežinodami, kasdien turime galimybę įkvėpti žmogų ir pakeisti jo gyvenimą į gerąją pusę. Mes esame pavyzdys, kaip reikia gyventi pasaulyje. Net patys to nesuvokdami galite būti mentoriais, pavyzdžiu jaunesnėms moterims ir vyrams.

Taigi, jei nenorite gražiai atrodyti dėl savęs ar savo vyro, padarykite tai dėl kitos kartos.

“Jei pradėsime nuo paprasto pasivaikščiojimo ir leisime sau malonumą “žiūrėti į kitus ir rodyti save”, atrasime žmogaus, laukiančio mūsų vietiniame pašte, žavesį”, – pavyzdžių pateikia Cat Jamie Callan. – Artimiausioje suvenyrų parduotuvėje sustosime išbandyti puikių naujų kvepalų, įprasime vartyti knygyno, esančio kitoje gatvės pusėje, knygas.

Visa tai darydami, mes įsitvirtiname, pradedame kurti “bendrumo jausmą”, atrandame bendrų interesų su vietinių parduotuvių savininkais, flirtuojame su miela pardavėja kanceliarinių prekių parduotuvėje, aptariame miesto politiką su mergina sandėlyje. Galiausiai mūsų buvimas pasaulyje ne tik pagerins mūsų gyvenimą, bet ir padarys visą pasaulį geresnį.

UNIKALUMAS

Slaptas prancūzės grožio raktas – ji patenkinta savimi. Vienintelis dalykas, dėl kurio atrodote ir jaučiatės gražūs, yra jūsų unikali savastis, išreiškianti jūsų širdį ir protą. Todėl svarbiausia bet kokiuose santykiuose išsaugoti savo asmenybę, gyventi savo gyvenimą, o ne vyro, vaikų, draugų gyvenimą.

Galite mylėti žmogų, atlikti dėl jo įvairius “žygdarbius” ir tuo mėgautis, bet negalite gyventi dėl jo ar leisti, kad jis gyventų dėl jūsų.

Jūsų mylimasis myli jus tokį, koks esate, todėl visada turėtumėte išlaikyti savo unikalumą…

“Prancūzė žino, kad būtent jos moteriškumas, jos išskirtinumas atkreipė jo dėmesį”, – sako žurnalistė. – „Būtent šios savybės buvo jam iššūkis. Jei tapsime savo mylimųjų antrininkais, visada jiems pritariančiais – gyvenimas taps visiškai nuobodus!”

Todėl svarbu išlaikyti savo individualumą ir “išskirtinumą”. Jei moteris neaukoja savo individualumo santykiams, bet išlieka atskira asmenybė, vyras žino, kad ji yra dvasiškai laisva, net kai jie yra kartu.

ĮSISĄMONINIMAS

Pasipuošti į pasimatymą ar eiti į sporto salę, išeiti ar likti namuose. Tai tas pats juodai-baltas principas, kurį taikome, kai per daug valgome arba laikomės dietos. Taip pat ir meilėje: atsisakome jausmingumo, tada imame nerimauti, prarandame saugumo jausmą ir galiausiai gyvename su visiškai mums netinkamu vyru – emocinis didelio maišo traškučių atitikmuo.

Siekite saikingumo visuose dalykuose. Įsivaizduokite meilę kaip labai gero juodojo šokolado gabalėlį. Nesivaikykite pigių daiktų. Tikrai mėgaukitės šiuo delikatesu – jausmingumu.

Pradėkite “vilioti” (prancūziškąja šio žodžio prasme) visus ir viską.

Praktikuokitės flirto meną. Tai nėra siekis “užkalbinti” vyrą ar priversti vyrą skirti jums daugiau dėmesio. Kiekvieną dieną, kiekvieną gyvenimo akimirką laikykite galimybe pajusti savo geidžiamumo galią. Puoselėkite savo savijautą ir palaikykite libido sveiką, gerai rengdamiesi, puoselėdami kūną ir dėvėdami gražius apatinius drabužius.

Išeiti iš mobilios versijos