5 stiprios moters požymiai

Stiprios moters pozymiai

Stiprios moters pozymiai

“Ji yra stiprus žmogus” – ką reiškia šie žodžiai? Kad moteris prilygsta vyrui? O gal, kad  ji visais įmanomais būdais jį palaiko, net kai jis klysta? Ar kad ji visada išsako savo nuomonę, net jei ji prieštarauja kitų nuomonei? Kame slypi jos stiprybė?

Kiekviena moteris turi savo atsakymą į šį klausimą. Kai kurios mano, kad stiprybė slypi tame, kad jos yra tokios pat geros ar net geresnės darbuotojos už savo kolegas vyrus. Kai kurios renkasi gyvenimą namuose, nes mano, kad nesibaigianti darbinė konkurencija atima tikrąjį gyvenimo skonį. Kiekvienas požiūris turi teisę egzistuoti, jei jis atitinka vidines vertybes.

Tačiau iš dalies tai ir yra problema. Moteris, kuri vietoj karjeros renkasi namus, tiems, kurie pasirinko priešingą variantą, atrodo “nevisavertė”. Ir atvirkščiai, karjeristė gali atrodyti beširdė ir vyriška tiems, kurie nepritaria jos vertybėms.

Nepriklausomai nuo moters pasirinkimų, yra išskiriami 5 pagrindiniai požymiai, pagal kuriuos stiprią moterį galima atpažinti ir virtuvėje, ir tėvų bei mokytojų susirinkime, ir valdybos posėdyje.

Stiprią moterį „išduodantys“ požymiai

Jai nerūpi, ką kiti galvoja apie jos gyvenimo būdą

Ji nekreipia dėmesio į neigiamai nusiteikusius žmones. Nekreipdama dėmesio į pastabas apie tai, koks neteisingas jos gyvenimas, ji toliau eina link savo tikslo, ji tiksliai žino, ko nori. Ši moteris tarsi laikosi nematomo skydo, kuris atspindi negatyvumą. Ji suprato, kad kažkieno pasakyta bjaurastis apibūdina ją pasakiusį asmenį, o ne tą, kuriam ji skirta.

Ji supranta ir pripažįsta savo poreikius

Ji moka vesti vidinius dialogus su savimi. Ji analizuoja jausmus ir troškimus, mokosi atskirti svarbius dalykus nuo antraeilių ir priima sprendimus remdamasi vidiniais poreikiais, o ne išorinėmis aplinkybėmis.

Tokia moteris sugeba pasimokyti iš nemalonios situacijos, o ne ištisas savaites verkti ir aimanuoti dėl gyvenimo neteisybės. Ji supranta, kad bet kokie gyvenimo įvykiai gali būti vertinga patirtis.

Ji rūpinasi savimi ir kitais

Tai ne tik fizinė gerovė, sveikas miegas, gera mityba ir sportas. Ne mažiau svarbu pasirūpinti savo dvasine būkle. Stiprios moterys padeda kitiems ir tai teigiamai veikia jų psichologinę savijautą. Atiduodamos savo jėgas aplinkiniams, jos įgauna naujų pajėgumų.

Rūpinimasis savimi nėra savanaudiškumas. Egoistai bijo prarasti tai, ką turi, ir nenori dalytis materialinėmis ar dvasinėmis gėrybėmis su kitais. Jie nori tik imti ir nesuvokia, kad dėl to yra silpni. Nesavanaudiškai dalydamiesi dėmesiu, fizine pagalba ar tiesiog šokolado plytele, gauname daugiau ir tampame dar stipresni.

Ji žino savo ribas

Ji sako “taip” galimybėms, kurios jai bus naudingos dvasiškai ir fiziškai, ir atsisako visko, kas ją žlugdytų. Prieš sutikdama ką nors daryti, ji visada savęs klausia, ar tikrai to nori ir ar turi pakankamai jėgų ir laiko.

Kai kas nors pakviečia ją kavos, ji klausia savęs: “Ar noriu dabar būti su šiuo žmogumi? O gal noriu skirti laiko kam nors kitam?” Atsakymai į šiuos klausimus pagerina jos gyvenimą ir padeda išsaugoti energiją svarbiausiems dalykams.

Ji gyvena visavertį gyvenimą

Ji randa laiko darbui, bendravimui su draugais, pomėgiams ir pramogoms. Ji mielai skiria pusę dienos pasivaikščiojimui ar pasiplaukiojimui laivu. Ji neatidėlioja atostogų, o išvyksta savaitgaliui, kad atgautų jėgas ir pabūtų viena su savimi. Ji nesikankina dėl to, kad jai tenka eiti į darbą, jai jis patinka, ji su užsidegimu atlieka savo pareigas ir stengiasi kuo geriau jas išnaudoti.

Stipriomis moterimis negimstama. Kiekviena iš jų pradėjo nuo mažų žingsnių ir kiekviena iš mūsų gali tai padaryti. Neprivalote daryti didelių pokyčių savo gyvenime, ypač jei manote, kad dabar neturite tam jėgų. Pradėti galite nuo mažų žingsnelių. Pavyzdžiui, kasdien darykite ką nors, kas pakelia nuotaiką. Kažką paprasto. Tai suteiks jums kasdienės energijos, o vėliau, tam tikru metu, pajusite, kad galite daugiau.


Taip pat skaitykite:

Exit mobile version