Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

6 ženklai, kad vyras jumis domisi

Kartais tampame savo nuostatų, kaip turėtų elgtis mumis besidomintis žmogus, įkaitėmis. Mes nerimaujame, kodėl jis neištaria ilgai lauktų žodžių, kodėl neprisipažįsta apie savo jausmus.

„Kodėl jis vis dar dvejoja, kodėl vengia prisipažinti apie savo jausmus? – atsakymų gali būti daug, sako psichologas Billas Caseley. Galbūt jam sunku kalbėti apie savo jausmus. Gal jis bijo, kad jūs nereaguosite taip, kaip jis norėtų. Atsakymų gali būti įvairių. Tačiau jei jūs jam iš tiesų  patinkate, neabejokite – jo jausmus puikiai išreikš kūno kalba. Tiesiog atidžiai pažvelkite į jį.“

Jis jus stebi

Įsivaizduokite, kad žiūrite filmą, kuris jus itin sudomino – šiuo metu ne tik jūsų akys, bet ir visas kūnas nevalingai pasukamas ekrano link. Tas pats atsitinka ir jumis besidominčiu vyru.

Jis visiškai „įsitraukia“ į jus, bando užmegzti akių kontaktą, taip aiškiai parodydamas, kad niekas kitas negali atitraukti jo dėmesio.

Vyras jus stebi

Pokalbio metu jis linksta į jūsų pusę

Jei jūs jam patinkate, jis ne tik žiūrės į jus, bet ir pokalbio metu šiek tiek palinks į jūsų pusę. Kartais jis paprašo pakartoti tai, ką pasakėte, net jei puikiai viską girdėjo. Ir tai nėra triukas – jis tai daro nesąmoningai, tikėdamasis užmegzti artimesnį kontaktą.

Jis jums dažnai šypsosi

Taip, šypsena dažnai yra tik draugiškumo apraiška, nieko daugiau. Tačiau šiuo atveju jo šypseną galite išvysti dažniau nei įprastai.  Nuoširdžiai jumis besidominčio žmogaus šypseną sunku suklastoti – ji kartojasi itin dažnai ir trunka apie penkias sekundes.

Vyras kreipia i jus demesi

Jis kopijuoja jūsų gestus

Nesąmoningai kopijuojame tų, kurie mums patinka, gestus. „Stebėkite ir greičiausiai pamatysite, kad jis, taip pat kaip ir jūs, šiek tiek pasilenkia į dešinę arba į kairę, sukryžiuoja rankas ar pasuka delną panašiai kaip jūs“, – sako Billas Caseley.  Pabandykite pakeisti savo kalbos „spalvą“ – pradėkite kalbėti šiek tiek lėčiau arba šiek tiek tyliau, greičiausiai pastebėsite, kad ir jis nevalingai pakeis intonaciją.“

Jis atidžiai jūsų klausosi ir prisimena visas smulkmenas

Kai kas nors mums patinka, norime kuo daugiau sužinoti apie tą žmogų. Net nereikšmingi dalykai mums atrodo įdomūs ir įsimintini. Jei pasakojote jam apie savo vaikystės ar studentavimo metus, jis, greičiausiai, prisimins net menkiausias detales.

Vyras jusu atidziai klausosi

Jis nesileidžia blaškomas telefono

Būkime sąžiningi, esame prisirišę prie savo telefonų ir jei gauname dar vieną pranešimą, mūsų pirmasis impulsas yra pažvelgti į ekraną. Jei jūsų akivaizdoje jis nereaguoja į telefoną ir visiškai nesidomi jo skleidžiamu turiniu – tai išties reiškia daug. Jis nori būti tik su jumis, čia ir dabar, nesvarbu, kas vyksta aplink.


Taip pat skaitykite:

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

Vidutinis reitingas 0 / 5. Balsų skaičius: 0

Kol kas nėra balsų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Panašus straipsniai