Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

8 gyvenimo pamokos, kurias galima išmokti tik po išsiskyrimo

„Mano širdis sudaužyta” – sakome ir galvojame, kad niekada nebebūsime laimingi. Tačiau išsiskyrimai, kad ir kaip bebūtų gaila, yra natūrali gyvenimo dalis. Vis tik, gera žinia ta, kad patirtas skausmas gali mus išmokyti tapti stipresniais, sąmoningesniais ir laimingesniais. Kaip? Atsakymai šiame straipsnyje.

Pamokas, kurias išmokti padeda išsiskyrimas

LAIMĖ PRIKLAUSO TIK NUO JŪSŲ

Po išsiskyrimo užsidarę namuose kankinatės kelias dienas, o gal net kelias mėnesius ar net metus. Draugai ir šeima jus palaiko, tačiau tam tikru momentu suprantate, kad jei norite atsistoti ant kojų, niekas už jus to nepadarys. Skausmas moko, kad laimė nepriklauso nuo kitų žmonių – tik mes patys galime tapti laimingi.

GALIMA PRAŠYTI PAGALBOS/PARAMOS

Tai sunku, bet vienoks ar kitoks širdies skausmas daugeliui pažįstamas, todėl artimieji gali jus suprasti ir palaikyti šiuo laikotarpiu. Skyrybos yra palankus metas išmokti prašyti paramos.

VISKAS PRAEINA

Bet koks išsiskyrimas moko, kad niekas negali ir neturi trukti amžinai. Šios minties įsisąmoninimas padeda išgyventi sunkius laikus.

Turite mylėti save

BŪTINA ATLEISTI

Kartais nutinka taip, kad, nepaisant pastangų, meilė išblėsta. Kartais tenka pralaimėti ir atsisakyti to, kas buvo, kad pasveiktumėte. Atleisti praeičiai nereiškia pasiduoti, tai reiškia laimėjimą.

TURITE MYLĖTI SAVE

Tik mylėdamas save, galite mylėti ką nors kitą. Po išsiskyrimo jūs tapote stipresnis ir galite labiau vertinti save nei anksčiau, priimti savo poreikius, o ne riboti juos. Mylėkite save iš tikrųjų – kuo nuoširdesne meile.

TURITE GYVENTI TOLIAU

Net jei po skyrybų jaučiatės taip, tarsi ant pečių nešiotumėtės baisią naštą, kuri niekada neleis jums atsitiesti, judėkite toliau. Apsivilkite geriausią suknelę ar aptemptus džinsus, pasidažykite lūpas ryškiausiais lūpų dažais ir eikite į priekį pakelta galva. Tai padeda.

VERTA IŠSIAIŠKINTI/ANALIZUOTI

Skyrybos gali daug ką papasakoti apie mus pačius – kartais mums tai nepatinka. Apie tai turėsime atidžiau pagalvoti, kažką pakeisti… Bet kokiu atveju jos parodo mus iš visų pusių – tiek gerų, tiek blogų – ir padeda tapti geresne savo paties versija.

TURITE IŠMOKTI ĮŽVELGTI GĖRĮ

Šiuo metu galbūt negalite juoktis iš draugų pokštų ir nenorite keltis iš lovos. Tačiau kada nors pamatysite, kad net ir smulkmenos yra svarbios. Pardavėjo šypsena, geras oras, nepažįstamojo komplimentas tikrai pagerina gyvenimą. Po skyrybų jūs išmoksite atkreipti dėmesį į tokius dalykus, o tai yra vertingas gyvenimo įgūdis – nepamirškite to.

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

Skaitykite panašius straipsnius

Kitas straipsnis

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *