9 ženklai, kad šalia esantis žmogus jums tinka

9 zenklai kad salia esantis zmogus jums tinka

9 zenklai kad salia esantis zmogus jums tinka

Bendros gyvenimo vertybės, gebėjimas susitarti, aptarti problemas ir netgi juoktis kartu – visa tai jus suartina. O kaip gi suprasti, kad šis žmogus jums tikrai tinka? Kaip neapsigauti? Pabandykime atsakyti į šiuos klausimus kartu.

„Viena mano klientė sesijos metu prisipažino, kad jai siaubingai atsibodo informacija apie „pavojaus varpus“, kuri turėtų įspėti mus apie netinkamą galimo partnerio elgesį. Ji pati buvo stipriai nudegusi ankstesniuose santykiuose.

Po dvejų metų terapijos ji jautėsi pasirengusi kažkam naujam, tačiau skaitydama populiarius straipsnius jautėsi stipriai demotyvuota naujų santykių požiūriu. O jei naujas draugas yra narcizas? Arba emociškai nebrandus? Ar jis turi tamsią praeitį ar pykčio valdymo problemų? Tokios „raudonos vėliavos“ tikrai glumina“ – sako klinikinė psichologė Karen Nimmo.

Norint sumažinti jaučiamą nerimą dėl naujų santykių, psichologės nuomone, derėtų sutelkti dėmesį ne į partnerio minusus, bet į pliusus.

Be abejo, svarbu suprasti: net jei žmogus atitinka visus toliau išdėstytus „pliusus“, nėra jokios garantijos, kad viskas tarp jūsų pasisuks tokia linkme, kokia tikitės. Be to, nė vienas iš mūsų negali nuolatos būti „geriausia savęs versija“, nes esant skirtingoms situacijoms, spaudžiamas aplinkybių, žmogus gali elgtis visai kitaip. Ir vis dėlto, galite pamėginti panagrinėti savo partnerio elgesį, galbūt tai jums padės priimti lemtingus sprendimus?

JIS DOMISI JUMIS IR ATVIRAI KALBA APIE SAVE

Toks žmogus nevengia atsakyti į „nepatogius“ ir asmeninius klausimus, nenutyla ir nekeičia temos kai pradedate pokalbį apie jo praeitį. Jis noriai kalba apie save ir, tuo pačiu, nuoširdžiai domisi jumis. Svarbiausia čia yra pusiausvyra: neturėtumėte jausti, kad asmuo siekia surinkti kuo daugiau informacijos apie jus, įskaitant ir apie jūsų silpnąsias vietas.

JIS NELAIKO JŪSŲ SANTYKIŲ PASLAPTYJE

Jis nesigėdija jūsų ryšio ir pasakoja kitiems apie jus – tiems, kam reikia; supažindina jus su sau svarbiais žmonėmis, kviečia į susitikimus su draugais ir artimaisiais. Tai vienas iš ženklų, rodančių, kad jis į jūsų santykius žiūri rimtai.

JIS TURI SAVO GYVENIMĄ

Ir jame – jo draugai ir pomėgiai, ir jūsų santykiai viso to „nenuplaus“. Jis nepamiršta savo buvusio ir esamo gyvenimo „dėl tavęs“, ir tai visiškai normalu.

JIS GERBIA JŪSŲ RIBAS IR PRIORITETUS

Tai reiškia, kad jis niekada nesieks kontroliuoti jūsų ir to, kaip, kam ir su kuo jūs praleidžiate laiką. Ir jis neįsižeis, jei staiga norėsite pabūti vienas/viena ar praleisti laiką su draugais ar šeima.

JIS YRA NEPRIKLAUSOMAS – JUMS PRIIMTINU LAIPSNIU

Būtina, kad jūsų laisvės ir nepriklausomybės poreikiai ir atitinkami vienas kito lūkesčiai sutaptų. Normalu tikėtis, kad partneris bus finansiškai saugus ir psichologiškai nepriklausomas. Tačiau, tuo pačiu metu, kvaila tikėtis, kad jis praneš jums apie kiekvieną savo žingsnį ir rašys žinutes kas pusvalandį.

JIS ATVIRAS INTYMIEMS POKALBIAMS IR POREIKIŲ IŠSIAIŠKINIMUI

Jis laisvai kalba apie savo norus ir poreikius lovoje ir, tuo pačiu, gerbia jūsų teisę atsisakyti jums netinkančios praktikos šioje srityje.

JIS MOKA VALDYTI SAVO EMOCIJAS, YPAČ PYKTĮ

Norite sužinoti, koks yra jūsų naujasis partneris? Stebėkite, kaip jis kovoja su stresu, nusivylimu ir ypač pykčiu. Taip, visi gyvenime turime epizodų, kuriais nesididžiuojame. Kyla klausimas, kaip mes elgiamės tokiose situacijose ir joms pasibaigus. Ar mes kenkiame kitiems? Ar priverčiame juos jaustis nesaugiai?

Jei dar nematėte tokio kritinio momento, paklauskite partnerio, kaip jis elgėsi skirtingose ​​sunkiose situacijose. Ir ginčydamiesi būtinai atkreipkite dėmesį į jo elgesį – tai gali daug pasakyti apie žmogų.

JŪS SUTARIATE DĖL TO, KAS JUMS SVARBU

Be abejo, sutapimas visuose pagrindiniuose taškuose – požiūrio į religiją, santuoką, vaikus, pinigus, gyvenamąją vietą, alkoholio vartojimą, rūkymą – yra gana retas, tačiau svarbu, kad sutaptų dauguma šių dalykų. Jei tikrai norite vaikų, o jūsų partneris yra prieš, neturėtumėte tikėtis, kad vieną dieną jis pakeis savo nuomonę. Kuo greičiau atrasite nuomonių skirtumus, tuo geriau.

JIS SAVANORIŠKAI MALONIAI ELGIAIS, NELAUKDAMAS GRĄŽOS

Jis rūpinasi jumis vien todėl, kad jūs jam esate svarbus/svarbi. Vien todėl, kad jis nori padaryti jūsų gyvenimą lengvesnį ir šviesesnį.


Taip pat skaitykite:

Išeiti iš AMP versijos