Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Devynios frazės, padedančios įveikti sunkumus 

Turbūt nėra nė vieno žmogaus, kuris nebūtų patyręs vienokios ar kitokios netekties, sveikatos sutrikimų ar finansinių sunkumų. Kaip sekėsi susidoroti su tuo? Kas jums padėjo tuo metu: artimieji, draugai, o galbūt pats sau tapote geriausiu ramsčiu sunkiu metu?

Jei apėmė neviltis, tiesiog pasakykite sau: „Aš esu stipresnis, nei manau, kad esu. Aš tai ištversiu.“ Kartais tai pamirštame, bet tai tiesa. Juk žodis gali daug… O tinkamas žodis – dar daugiau.

Frazes kurios pades iveikti sunkumus

Frazės, kurios padės įveikti sunkumus

Šios devynios frazės padės jums susitelkti, patikėti savo jėgomis ir nesutrikti susidūrus su gyvenimo iššūkiais.

AŠ TURIU VISKĄ, KO REIKIA, KAD TAI ĮVEIKČIAU

Mąstymas, kad: „Aš negaliu su tuo susitvarkyti” arba „Tai neteisinga” tikrai niekaip jums nepadės. Užuot sutelkę dėmesį į tai, ko jums trūksta, galvokite apie tai, ką jau turite. Jei pasiekėte šį gyvenimo etapą, tikriausiai jau daug ką patyrėte ir daug ką gebate padaryti.

NESĖKMĖ – TIK DALIS KELIO Į SĖKMĘ

Nors nesėkmėse nėra nieko malonaus, nereikia savęs už jas bausti liūdint ar gailintis.

Jos tik parodo, kad bandote naujas ribas ir galimybes, o ne visą gyvenimą liekate komforto zonoje.

Į nesėkmes žiūrėkite kaip į griežtą, bet teisingą mokytoją, nes kiekviena iš jų parodo kryptį, kuria reikia dar labiau stengtis. Jei maži vaikai kiekvieną kritimą laikytų nesėkme, jie niekada neišmoktų vaikščioti.

STENGIUOSI IR DARAU VISKA KA GALIU

STENGIUOSI IR DARAU VISKĄ, KĄ GALIU

Jei turite labai svarbų pokalbį dėl darbo arba jums liko paskutinis šansas ir nėra galimybių suklysti, dabar ne laikas reikalauti iš savęs tobulumo. Tai tik padidins jūsų stresą ir jaudulį. Parodykite sau užuojautą sakydami: „Padariau viską, ką galėjau.” Tai suteiks jums pasitikėjimo savo jėgomis. Ir pasikliaukite savo sėkme.

PO PENKERIŲ METŲ Į TAI ŽIŪRĖSIU RAMIAU

Atminkite, kad nei skausmas, nei rūpesčiai netrunka amžinai. Netektis yra sunki, bet ji yra gyvenimo dalis ir niekas negali nuo jos pabėgti. Pirmuoju, ūmiuoju laikotarpiu stenkitės nesureikšminti apmaudo ir pasipriešinimo tam, kas jau yra faktas. Skausmas po truputį atslūgs.

Jei turite problemų, kurias reikia išspręsti dabar, ir nežinote, kaip jas spręsti, pagalvokite, kaip jos jums atrodys po penkerių metų – kai bus sėkmingai išspręstos. Prisiminkite kokią nors krizinę akimirką iš tolimos praeities ir suvoksite, kad taip ir yra. Kad ir kaip sunku būtų pradėti, nesitraukite.

ESU STIPRESNIS, NEI MANAU, KAD ESU

Neprisileiskite tokių minčių, kaip: „Aš niekada to nepajėgsiu įveikti” arba „Aš niekada nebebūsiu laimingas”. Jos tik traukia jus žemyn ir neleidžia atrasti jumyse slypinčių stiprybių.

ESU STIPRESNIS NEI MANAU KAD ESU

ESU ATSAKINGAS UŽ SAVO MINTIS IR VEIKSMUS

Kaltindami kitus dėl savo problemų (kad ir kokie kalti jie būtų), situacijos neišspręsite. Nešvaistykite tam savo protinės energijos. Turite veikti, ir kuo greičiau tai suprasite, tuo greičiau galėsite tai padaryti ir tuo greičiau įvyks teigiami pokyčiai.

VISADA BUS TOKIŲ, KURIE SU MANIMI NESUTINKA ARBA MANĘS NEMĖGSTA

Svarbiausia, kad veiktumėte pagal savo vidinius įsitikinimus. Drąsiai priimkite sprendimus už save, net jei jie ne visiems patinka.

GALIU ĮVEIKTI BAIMĘ, SUMAIŠTĮ IR IMTIS VEIKSMŲ

Žinoma, pagunda likti pažįstamoje aplinkoje yra didelė, tačiau, norėdami įveikti sunkumus, turite daryti tai, ko anksčiau galbūt nedarėte. Baimę patirti labai nemalonu, bet tai tik emocija, todėl neleiskite, kad ji jus užvaldytų. Su ja galima susidoroti, jei nebijote jos pripažinti.

AŠ TAI DARIAU ANKSČIAU, PADARYSIU IR DABAR

Prisiminkite visus kartus, kai tai padarėte, jie suteiks jums jėgų ir pasitikėjimo savimi.


Taip pat skaitykite:

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

Vidutinis reitingas 0 / 5. Balsų skaičius: 0

Kol kas nėra balsų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Skaitykite panašius straipsnius

Kitas straipsnis

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *