Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Gyvenimas po 30 metų: naujos pažinčių taisyklės

Susirasti porą sulaukus 30-ies nėra lengva. Jūs subrendote, pasirinkimo galimybės susiaurėjo ir pasikeitė žaidimo taisyklės. Kokie yra šio amžiaus pasimatymų ypatumai? Pateikiame 12 žurnalistės Katie Sweeney patarimų, padėsiančių rasti jums tinkamą žmogų.

Naujos pažinčių taisyklės

ATSISAKYKITE AMŽIAUS STEREOTIPŲ

Nenuvertinkite jaunesnių už save. Ar tikrai svarbu, kad jums 31-eri? Mano 35 metų draugė neseniai ištekėjo už aštuoneriais metais jaunesnio vyro. Jie myli ir palaiko vienas kitą, puikiai leidžia laiką kartu ir neįsivaizduoja gyvenimo atskirai. Amžius yra tik skaičius, kuriam reikšmę suteikiate tik jūs.

NUSPRĘSKITE, KO NORITE

Būdama 20-ies norėjau susitikinėti su vaikinu, kuris vairuoja gražų automobilį ir vedasi mane į brangius restoranus. Man vis dar patinka turtingi vyrai. Tačiau dabar, kai man jau 30 metų, žinau, kad iš vyro noriu daugiau.

Dažnai nervinuosi, todėl man reikia, kad kas nors padėtų atsipalaiduoti. Mėgstu bendrauti ir linksmintis, todėl man reikia partnerio, kuris būtų artimas mano širdžiai. Man patinka mokytis naujų dalykų, todėl man reikia vyro, kuris norėtų mane ko nors išmokyti.

Jei niekada nesusimąstėte apie tai, ko norite iš vyro, padarykite tai.

Užsirašykite vyrų, su kuriais pastaruoju metu susitikinėjote, vardus. Prie kiekvieno vardo ir pavardės parašykite penkis dalykus, kurie jums patiko, ir penkis dalykus, kurie jus erzino. Atidėkite sąrašą į šalį ir grįžkite prie jo po kelių dienų. Atidžiai perskaitykite – tikrai pastebėsite pasikartojimų. Dažniausiai pasikartojančios teigiamos savybės yra tos, kurių turėtumėte ieškoti savo naujajame kompanione.

Praeitis praeityje

PALIKITE PRAEITĮ PRAEITYJE

Atėjo laikas pamiršti praeitį. Nepasakokite pasimatyme apie tai, kaip jūsų buvęs vyras jus apgaudinėjo trejus metus, o jūs to nepastebėjote, kol tai tapo pernelyg akivaizdu. Pamirškite tai! Kiekvienas savo spintoje turi skeletų, bet tai nėra priežastis juos demonstruoti.

Taip, jūsų praeitis padarė jus tokį, koks esate šiandien, bet ji nelemia jūsų dabarties ar ateities. Geriau sutelkti dėmesį į tai, kas vyksta dabar, ir į tai, kur einate.

TIKĖKITĖS GERIAUSIO

Ugniagesys, kuris bijojo santykių. Virėjas, kuris, kaip paaiškėjo, gyveno su mergina. Finansininkas, kuris dingo kitą naktį po to, kai jį pristačiau visiems savo draugams. Štai trumpas sąrašas žmonių, su kuriais pastaruoju metu susitikinėjau.

Po 30-ies metų lengva nuobodžiauti ir liūdėti: esate sukūrę tiek daug nesėkmingų santykių, kad nebetikite kitokia baigtimi. Svarbu nepasiduoti neigiamoms mintims. Stenkitės tikėtis geriausio.

Nerodykite nusivylimo, kai susipažįstate su nauju žmogumi. Nežinote, kaip viskas pavyks, todėl suteikite šansą. Be to, venkite būti pernelyg atviri. Per antrąjį pasimatymą nesakykite, kad norite turėti tris vaikus ir kad jau išrinkote vardus. Tai gali visus atbaidyti.

ATSIKRATYKITE GYNYBINIŲ PRIEMONIŲ

Kai išgyvenate daugybę blogų santykių, įsijungia natūralus gynybos mechanizmas: jei neleisite žmonėms per daug suartėti, negalėsite nukentėti. Tačiau intymumo vengimas nėra būdas susirasti partnerį. Kai ateis laikas ir sutiksite žmogų, su kuriuo galėsite būti abipusiai patenkinti, nusiimkite savo gynybinius mechanizmus. Būkite pažeidžiami. Jei nerimaujate, pasakykite sau, kad viskas bus gerai. Jūs žinote, kad taip ir bus.

LINKSMINKITĖS

Sulaukus 30-ies lengva nusiimti dėl dalykų, kurių dar neturite. Nesusituokėte, neapsigyvenote gražiame name ir nesusilaukėte vaikų. Norėti visų šių dalykų yra normalu. Tačiau nesekite kiekvieno naujo pažįstamo, kad įsitikintumėte, ar jis vertas būti jūsų vaikų tėvu.

Smagiai praleiskite laiką ir geriau pažinkite žmogų. Jei santykiuose nesilinksminate, jie yra beprasmiai, nepriklausomai nuo amžiaus. Santykiai neturėtų būti darbas ir depresija. Jie turėtų būti kupini džiaugsmo, juoko ir meilės – bet kokio amžiaus.

Jūsų gyvenimas po 30

ATKREIPKITE DĖMESĮ Į IŠSISKYRUSIUS ŽMONES

Net negaliu suskaičiuoti visų išsiskyrusių vyrų, su kuriais susitikinėjau. Dar daugiau: tik vienas iš mano vaikinų niekada nebuvo vedęs būdamas 35-erių.

Nesistenkite sužinoti ankstesnės santuokos detalių. Kai ateis laikas, vyras pats papasakos, kas nutiko. Pagrindinis išsiskyrusių vyrų privalumas yra tas, kad jie nebijo atsakomybės.

NEŠVAISTYKITE SAVO LAIKO

Prieš metus nuėjau į pirmąjį pasimatymą su vaikinu, su kuriuo susipažinau per telefono programėlę. Vos tik gurkštelėjusi rožinio vyno supratau, kad jis – ne mano žmogus. Kai ištuštinau taurę, jis pasiūlė man dar vieną. Kaip nustebinau save ir jį, kai pasakiau: „Ne, ačiū. Aš išeinu, tu man netinki”. Iš baro išėjau kupina jaudulio.

Kodėl gaištu laiką susitikinėdamas su žmonėmis, kurie man nepatinka? Nedarykite tos pačios klaidos kaip aš.

Jei vyras jums nepatinka, neužmegzkite pokalbio, neatsakinėkite į el. laiškus ir neleiskite su juo laiko. Gyvenimas per trumpas. Geriau gerai išsimiegoti nei praleisti bemiegę naktį su žmogumi, kuris jums nepatinka.

SUTELKITE DĖMESĮ Į BENDRAVIMĄ

Nesvarbu, ar susitikinėjate su geriausiu draugu, ar su kolega darbe, kokybiškas bendravimas yra labai svarbus kiekvienuose santykiuose. Kai jums per 30 metų, susitikinėdami turėtumėte bendrauti sąžiningai ir atvirai. Tą patį turėtų daryti ir jūsų partneris. Pirmą kartą susiginčijote? Kalbėkite apie tai brandžiai. Jei anksti nepradėsite diskutuoti apie santykius, vėliau bus tik sunkiau.

PASITIKĖKITE SAVO INTUICIJA

Kai man buvo 26-eri, susitikinėjau su keleriais metais vyresniu policininku. Jis puikiai atrodė ir gyveno netoliese. Tačiau jis dažnai sakydavo pastabas, kurios mane erzino. Nujaučiau, kad jis man netinka, bet sakiau sau – kad tinka. Dabar aš visada pasitikiu savo nuojauta ir patariu jums klausytis savo intuicijos. Jei kažkas jumyse jums sako, kad vaikinas jums netinka, greičiausiai jis jums netinka.

BŪKITE SAVIMI

Nesistenkite apsimesti kuo nors kitu. Negalite amžinai apsimetinėti, todėl priimkite tai, kas esate, ir būkite savimi. Pasitikėjimas savimi yra patrauklus.

NUSTOKITE IEŠKOTI IDEALO

Žmonės neturėtų būti kartu tik todėl, kad vienas kitą laiko labiau ar mažiau priimtinais variantais. Tokie santykiai bus nesveiki ir netruks ilgai. Tačiau ir jūs neturėtumėte laukti pasakų princo. Nesate tobulas, todėl nustokite ieškoti tobulo partnerio. Pasiruoškite kompromisui.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

Vidutinis reitingas 0 / 5. Balsų skaičius: 0

Kol kas nėra balsų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Skaitykite panašius straipsnius

Kitas straipsnis

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *