Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Ką reikia žinoti apie intravertus: 11 ryškių bruožų

Ekstravertui sunku suprasti, kaip pasaulį mato intravertai. Jų elgesys dažnai atrodo nelogiškas arba suvaržytas. Bet kaip jie jaučiasi iš tikrųjų?

Negaliu apsakyti, kiek kartų mano intravertiškumas buvo supainiotas su kažkuo kitu. Pavyzdžiui: šaltumu, grubumu, neišmanymu. Arba nesuinteresuotumu.

Galiu pasakyti kodėl. Intravertai nėra iš karto pastebimi. Dauguma mano draugų, kaip jau spėjote, yra ekstravertai. Jie visi yra neįtikėtinai gyvybingi ir aktyvūs žmonės.

Kai esu šalia jų, man sunku tiesiog sėdėti ir klausytis – užsikrečiu jų energija ir tampu panašus į juos. Tačiau kitais atvejais, jei mane pamatytumėte, iškart suprastumėte – tai intravertas.

Bruožai, pagal kuriuos galite atpažinti intravertą

 

NUOLAT STEBIME

Tiesa, esame tylūs, bet tai nereiškia, kad mūsų galvose nieko nevyksta. Ekstravertai, jei apie ką nors galvoja, tuoj pat apie tai kalba. Ir mes galvojame, bet paskui nekalbame. Bent jau kol kas.

Nors matote mus ramiai sėdinčius, mūsų mintys gali klaidžioti už tūkstančių mylių. Turime laiko susiplanuoti būsimą darbo savaitę, nusišypsoti prisiminimams ir pastebėti, kad žmogus, sėdintis priešais mus, jau minutę mus stebi.

Intuicija

TURIME NEŽMONIŠKĄ INTUICIJĄ

Tai ir gerai, ir blogai. Beveik kiekvienas intravertas geba akimirksniu pajusti pokyčius jei kas nors nutiko ne taip. Vos įžengę į kambarį, suprantame bendrą nuotaiką ir jėgų išsidėstymą. Tai yra gera dalis. Blogai yra tai, kad net jei klystame, vis tiek manome, kad esame teisūs, nes intuicija mus retai kada nuvilia.

Kai nusprendžiame kalbėti ir ką nors pasakyti, tai laikoma žodžiais, kurie turi svorį. Kiekvienoje situacijoje intravertas mato tai, kas paslėpta.

NEKENČIAME POKALBIŲ APIE NIEKĄ

Tai labai nuobodu. Noriu pereiti prie esmės. Noriu pasikalbėti su jumis apie pasaulį, apie tai, kas jus įkvepia ir apie tai, kaip išgyvenote sunkius gyvenimo laikus.

Jei man nuoširdžiai nuobodu, užduokite man prasmingą klausimą. Pastebėsite, kad intravertas atsidūsta ir net iš jo ausų galiukų galima suprasti, kad jis įdėmiai klausosi. Tiesą sakant, po minutės aplink jus susiburs visi susirinkę intravertai.

MES ANALIZUOJAME IR GALVOJAME TIESIOG APIE VISKĄ

Turiu omenyje tikrai viską. Neįmanoma, kad kažkas įvyktų savaime ir neturėtų prasmės. Turime tai analizuoti 500 skirtingų būdų, nes mūsų smegenys nuolat dirba, o intuicija mums sako, kad šiame pasaulyje turi būti dar kažkas apart to, ką matome.

Taigi, jei matote žmogų, kurio žvilgsnis įsmeigtas į erdvę, greičiausiai tai yra intravertas, kuris mąsto apie kažką labai nereikšmingo.

Galvoti

ESAME KAIP SUPERMENAS, BET MUMIS LENGVA SUSIŽAVĖTI

Paprasčiausias intraverto apibrėžimas – tai žmogus, kuris pasikrauna energijos, kai lieka vienas. Tai reiškia, kad kiekvienas vakarėlis ir kiekvienas žmonių susibūrimas, kuriame atsiduriame, po truputį mažina mūsų socialinę ištvermę ir kantrybę, kol ateina akimirka, kai iš jų nieko nebelieka ir mes norime pabūti vieni.

Lengvai susijaudiname ir pavargstame, nes reaguojame į viską aplinkui.

Tai primena akimirką, kai mažasis Supermenas buvo plieninio žmogaus viduje ir negalėjo į nieką sutelkti dėmesio, nes jo protas viską suvokė vienu metu. Taip, mes, intravertai, esame kaip Supermenas. Nepamirškite to.

NEGALIME VISKO PAAIŠKINTI TAIP GERAI, KAIP NORĖTUME

Negaliu apsakyti, kiek kartų jaučiausi taip, tarsi negalėčiau paaiškinti dalykų taip, kaip juos matau. Popieriuje galiu sukelti visą audrą, bet šiuo metu nerandu žodžių, kuriais galėčiau pagrįsti savo mintį. Netrukus dulkės nusės ir paaiškės, kad turiu ką pasakyti, bet dažniausiai būna per vėlu ką nors pasakyti.

DAŽNAI TIESIOG NETURIME LAIKO PASINERTI IŠ SAVO MINČIŲ

Įsivaizduokite virtuvę, pilną virtuvės šefų, kurie yra užsiėmę savo darbu ir dar turi laiko duoti nurodymus vienas kitam. Maždaug taip ir darau. Aš judu tarp įvairių minčių sluoksnių, o kai man užduodate klausimą, turiu iš ten pasinerti ir jį įprasminti. Netrukus pateiksiu išsamų ir pagrįstą atsakymą, nors tuo metu galiu išgirsti klausimą: „Kodėl staiga apie tai prabilote?”

Mintys

MUS LENGVA SUŽEISTI

Žinoma, tai nereiškia, kad visada esu liūdnas kaip nykštukas iš pasakos apie Snieguolę. Tai reiškia, kad jei kas nors nukreiptų savo kritiką į mane, aš reaguočiau maždaug 5 kartus stipriau nei jūs.

JEI JUS ĮSILEISIME, PADARYSIME VISKĄ DĖL JŪSŲ

Turiu keletą draugų, mums nereikia ypač dažnai susitikti. Labai juos myliu, visus, ir, kaip ir kiekvienas tikras intravertas, neturiu kantrybės palaikyti santykių su 4 000 draugų „Facebook”.

KAI KĄ NORS SAKOME, TAI IR TURIME OMENYJE

Nesiruošiame duoti pažado, jei nesame tikri, kad galėsime jį ištesėti. Kai nusprendžiame kalbėti ir ką nors pasakyti, tai yra apgalvotas žodis, kuris turi svorį. Intravertu galima pasikliauti.

ESAME ITIN GERI IR SUPRATINGI

Didelėse draugų grupėse intravertas visada leis vienam iš jūsų atsiskleisti, o pats pasitrauks į antrą planą. Tačiau pokalbyje vienas prieš vieną jis atsiskleis visu savo spindesiu ir jėga. Galbūt sulauksite dar daugiau jo dėmesio ir paramos.


Taip pat skaitykite:

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

Vidutinis reitingas 0 / 5. Balsų skaičius: 0

Kol kas nėra balsų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Skaitykite panašius straipsnius

Kitas straipsnis

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *