Kaip elgtis per pirmąjį pasimatymą, kad jis nebūtų paskutinis?

Pirmasis pasimatymas

Žinoma, mes visi norime, kad pirmasis pasimatymas praeitų kuo geriau. Tikimės, kad jis sukels tik teigiamas, bet jokiu būdu, ne neigiamas emocijas. Kaip to pasiekti? Šiame straipsnyje  pasidalinsime mažomis paslaptimis, kurios padės sumažinti pirmojo pasimatymo įtampą.

Pirmasis pasimatymas

Mes jaudinamės, ir tai suprantama, nes bandome padaryti kažką labai keisto ir sudėtingo – suvilioti kitą žmogų. Pasimatymas iš esmės yra perklausa arba atranka. Ne visada norime tai pripažinti, bet dažniausiai per pasimatymą abi pusės bando išbandyti vienas kito, kaip partnerių ilgalaikiuose santykiuose, vaidmenį. Pasirodo, pirmajame pasimatyme svarbu įrodyti, kad esame tinkami šiam vaidmeniui.

Kyla klausimas: ką turime padaryti, kad įtikintume kitą žmogų?

Pirmojo pasimatymo patarimai

BŪKITE SAVIKRITIŠKAS IR PASITIKINTIS SAVIMI

Pirmiausia turime parodyti, kad mūsų santykiai su savimi yra geri. Tai nereiškia, kad turime save girti. Manoma, kad tokios frazės kaip “Man patinka Paryžiaus muziejai” arba “Man patinka maudytis ežere mėnulio šviesoje“ parodys, jog esame įdomūs, savimi pasitikintys žmonės. Tačiau, esmė tokia, kad tokie teiginiai tikrai neįrodo, kad su mumis malonu bendrauti ar gyventi.

Priešingai, žmogus, kuris gerai žino savo silpnybes, yra daug patrauklesnis. Be abejo, nereikia demonstruoti savo trūkumų: šaukti ant padavėjo ar skųstis, kaip prieš daugelį metų jus nuvylė draugai ar įžeidė kolegos.

Pasirodo, savo silpnybių pateikimas iš jėgos pozicijos gali būti net labai žavus. Pavyzdžiui, žaismingai ir užtikrintai pasakyta tokia frazė kaip “Mūsų susitikimas mane šiek tiek sunervino/įbaugino” gali skambėti viliojančiai. Mes parodome savo pažeidžiamumą, bet kartu įrodome, kad gerai pažįstame savo silpnąsias vietas ir sugebame nežiūrėti į jas pernelyg rimtai.

BŪKITE DRAUGIŠKAS IR IRONIŠKAS

Daugelis žmonių mano, kad svarbu išreikšti susižavėjimą kitu asmeniu, leidžiant jam suprasti, kad manome, jog jis yra labai patrauklus ar sėkmingas. Vis tik, būti susižavėjimo objektu nėra labai malonu – dėl to jaučiamės nejaukiai, nes giliai širdyje puikiai žinome, kad nesame tokie tobuli, kokius mus bando parodyti giriantysis.

Viliojimo procese patariama parodyti, kad jaučiate simpatiją, bet tuo pačiu metu gerai matote žmogaus trūkumus ir esate pasirengę tuos trūkumus atleisti.

Galite net šiek tiek pajuokauti su pašnekovu. Pavyzdžiui, pokalbio metu jis netyčia pasakė kažką neplanuoto ir iškart pasijuto nepatogiai. Neapsimetinėkite, kad nepastebėjote. Verčiau sušvelninkite situaciją nekaltu juokeliu, panašia asmenine istorija arba pasakykite, kad nemanote, jog šis „paslydimas“ yra problema. Tokiu būdu aiškiai parodome, kad neturime iliuzijų ir esame pasirengę priimti kitą žmogų su visais jo trūkumais.

Tuo pačiu metu mes parodome, kaip norime, kad su mumis būtų elgiamasi būsimuose santykiuose. Mes nenorime aklo susižavėjimo, mes norime, kad mūsų partneris pažintų mus iš visų pusių ir mylėtų nepaisant mūsų trūkumų.

Be abejo, yra daugybė būdų, kurie padeda padaryti trumpalaikį įspūdį, tačiau tikrasis patrauklumas – tai pakankama savigarba ir geranoriškas požiūris į žmogų, su kuriuo bendraujame.

Exit mobile version