Kaip nutraukti santykius, kurie neturi ateities?

Kaip nutraukti santykius, kurie neturi ateities

Kaip išsiskirti su partneriu, kai suprantate, kad santykiai neturi ateities? Be abejo, tai ypač sunku padaryti, jei vis dar mylite vienas kitą… Šiame straipsnyje pabandysime atsakyti į šį sudėtingą klausimą.

 

“NETRUKUS SUPRATAU, KAD MŪSŲ SANTYKIAI NETURI PERSPEKTYVŲ”

Alina, 34 metai

“Susipažinome visiškai atsitiktinai, per mano draugės vestuves. Šį įvykį šventėme nedideliame ratelyje. Nuotaka nusprendė nedėvėti baltos suknelės ir apsieiti be fanfarų.

Priešais mane sėdėjo vyras, kuris nepritapo prie kompanijos. Jis jautėsi nepatogiai, tarsi ieškotų paramos. Išdrįsau ir pakviečiau jį šokti.

Pradėjome kalbėtis. Paaiškėjo, kad Ugniui šiek tiek per keturiasdešimt, jis yra sėkmingas verslininkas, jaunystėje įkūrė augalų medelyną ir nuo to laiko tik plečia medžių ir krūmų asortimentą. Tačiau didžiąją metų dalį jis gyvena savo teritorijoje ir visiškai nebendrauja su žmonėmis.

Man labai patiko šis vyras, taip aistringai besidomintis savo verslu. Pradėjome susirašinėti, o vasarą nusprendžiau praleisti atostogas pas jį kaime: gamta, grynas oras, gražus vyras šalia. Tai buvo nuostabios dvi savaitės, mes daug vaikščiojome, Ugnius pasakojo apie savo mėgstamiausias medžių rūšis. Netrukus jis netikėtai prisipažino, kad myli mane ir norėtų, kad gyventume kartu. Jis papasakojo man apie savo svajones, apie tai, kaip mes kartu dirbsime sode, gyvensime gamtoje ir turėsime vaikų….

Ugniaus pasiūlymas mane nustebino. Įsivaizdavau gyvenimą kartu ir supratau, kad mūsų santykiai neturi perspektyvų. Aš negalėčiau išsiskirti su savo jaukiu, nors ir nedideliu, butu miesto centre, mesti darbo, o jis neiškeistų savo ramaus gyvenimo ir mėgstamo verslo į didmiesčio triukšmą.

Atostogos baigėsi ir netrukus išvykau. Dabar mes vėl tik susirašinėjame, Ugnius dažnai manęs klausia, kada persikelsiu gyventi pas jį… O aš pastaruoju metu galvoju tik apie tai, kaip nutraukti santykius, kurie neturi ateities. Suprantu, kad turiu paskambinti arba parašyti Ugniui, bet man trūksta ryžto žengti pirmąjį žingsnį.”

 

Situacijoje, kuri nutiko mūsų skaitytojai, dar įmanoma ganėtinai nesunkiai nutraukti santykius, kurie neturi ateities. Bendravimas tarp partnerių prasidėjo ne taip seniai, Alina ir Ugnius simpatizavo vienas kitam, bet dar neturėjo laiko suformuoti ilgalaikę sąjungą.

Daug sunkiau nutraukti tuos santykius, kurie trunka ne vienerius metus. Kaip išsiskirti, jei mylite, bet puikiai suvokiate, kad bendros ateities tiesiog nėra?

Patarimai, padėsiantys nutraukti santykius

Įvertinkite situaciją nešališkai

Jei nerimaujate, kaip išsiskirti, pirmas dalykas, kuris padės rasti sprendimą, yra nuoširdus atsakymas į klausimą: “Ko tiksliai noriu iš santykių, kaip matau bendrą ateitį?”

Sąžiningai atsakykite sau į šį klausimą ir pasikalbėkite apie tai su partneriu. Dažnai nuoširdžiai nesikalbame vieni su kitais, vengdami sudėtingų klausimų apie skirtingas gyvenimo vertybes, prioritetus ir ateities planus.

Jei norite tobulėti, aktyviai gyventi ir keliauti, o jūsų partneris tik nori žaisti kompiuterinius žaidimus, jums bus labai sunku rasti bendrą kalbą ir suprasti vienas kitą.

Suvokite, kaip jaučiatės

Priimant sprendimus dėl išsiskyrimo neabejotinai svarbus kritinis mąstymas ir sąmoningumas. Tačiau būtina ir nepamiršti savo jausmų. Kaip nutraukti santykius, kurie neturi ateities, jei vis dar mylite vienas kitą?

Išsiskyrimas – visada sunkus, tokiomis akimirkomis galime jausti baimę, pyktį, gailestį, norą viską grąžinti atgal. Leiskite sau išgyventi visą jausmų spektrą, tik taip galėsite nutraukti santykius su žmogumi, kurį mylėjote ar vis dar tebemylite.

Tvirtai priimkite sprendimą

Laikykitės savo sprendimo ir nenukrypkite nuo numatyto kelio, jei nusprendėte nutraukti santykius, kurie neturi ateities.

Nepasiduokite. Nesekite savo buvusio partnerio socialiniuose tinkluose, neinicijuokite susitikimų. Kuo daugiau dėmesio skirkite savo, o ne buvusio partnerio gyvenimui.

Exit mobile version