Kodėl išyra santuoka ir kaip to išvengti?

Kodėl išyra santuoka

Santuokinio gyvenimo pradžioje kiekviena pora, žinoma, tiki laiminga ateitimi ir ilgais bendro gyvenimo metais. Deja, ne visų lūkesčiai išsipildo. Kodėl taip nutinka ir ar galima to išvengti?

 

Dažniausiai pasitaikančių santuokos iširimo priežasčių

Daugelis žmonių arba nemoka pakankamai aiškiai kalbėti apie savo išgyvenimus ir emocijas, kad partneris juos suprastų, arba net nesistengia to daryti. Galbūt skamba banaliai, bet yra bet kokių santykių pagrindas. partneris gali labiau stengtis santykių labui, jei nežino, kad to iš jo tikimasi? Nepamirškite, kad jūsų sutuoktinis nėra telepatas.

Jei suprantate, kad šeimoje kyla bendravimo problemų, pasistenkite specialiai tam skirti laiko. Pavyzdžiui, kartą per savaitę aptarkite, kokių problemų turite, kuo kiekvienas iš jūsų gali būti nepatenkintas santykiuose. Per šiuos pokalbius stenkitės susilaikyti nuo kaltinimų. Geriau, pavyzdžiui, užsisakykite picą į namus ir pasikalbėkite ramioje aplinkoje. Įtvirtinę šiuos pokalbius kaip jūsų tradiciją, galėsite anksti nustatyti galimas problemas ir jas spręsti, kol jos nepradėjo rimtai kenkti jūsų santykiams.

Bet kokiuose santykiuose, anksčiau ar vėliau, naujumo jausmą pakeičia komforto jausmas. Kuris, žinoma, turi savų privalumų. Problemų kyla tada, kai dėl to rečiau galvoja apie kito jausmus ir rečiau rodo meilę bei rūpestį.

Vietoj senųjų meilės ir švelnumo prisipažinimų partneriai keičiasi priekaištais ir nuoskaudomis. Dėl to pamirštama ir nustojama įžvelgti vienas kito privalumus ir pernelyg daug dėmesio skiriama trūkumams ir savybėms, kurios erzina.

Kaip užkirsti tam kelią? Pasistenkite išvengti rutinos ir paįvairinkite bendrą gyvenimą. Pavyzdžiui, kartą per mėnesį surenkite pasimatymą, kad atgaivintumėte santykius, ir nenustokite rūpintis vienas kitu.

Tikrai vertingi dalykai gali atsirasti tik sunkiai dirbant, ir nėra išimtis. Jei esate iš tų žmonių, kurie visais būdais vengia konfliktų ir mieliau pasiduoda susidūrę su pirmaisiais sunkumais, jūsų santuokinė sąjunga greičiausiai bus trumpalaikė.

Net jei nesate pakankamai subrendę, kad iki galo aptartumėte poroje kylančias problemas, neapsimeskite, kad jų nėra. Sveikuose santykiuose kiekvienas partneris yra pasirengęs tinkamu metu įsijungti į darbą ir kartu įveikti sunkų laikotarpį.

Svarbu būti kantriam ir išklausyti partnerio požiūrį, net jei su juo nesutinkate. Ir priimti sąmoningą sprendimą dirbti su problema, o ne pasitraukti. Priėmę mintį, kad nuo problemų galima pabėgti išsiskiriant, jūs suformuosite automatišką atsaką į bet kokius sunkumus. Geriau pasakykite partneriui: „Noriu viską sutvarkyti”. Taip galėsite kartu rasti sprendimą.

Kalbama ne tik apie seksualinį intymumą. Intymumas meilės santykiuose taip pat yra susijęs su nuoširdumu, sielos draugyste ir jausmingumu. Kai kuriose porose ilgainiui tai prarandama.

Intymumą, kurį jautėte santykių pradžioje, pakeičia daugybė kitų emocijų. Norėdami grąžinti į santykius jausmingumą, pasistenkite sukurti intymią atmosferą. Pavyzdžiui, uždekite žvakes ir įjunkite romantišką muziką, kai kartu gaminate vakarienę.

Leisdami laiką su partneriu pašalinkite visus trukdžius (ypač elektronikos prietaisus), kad galėtumėte visiškai pabūti dabarties akimirkoje ir sugrąžinti į santykius intymumo jausmą.

Eiti į naują mobilią versiją