Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Kodėl moterys įsimyli be atsako: 4 priežastys

Kad ir kaip sunku tai pripažinti, tačiau ne visi, kuriems mes simpatizuojame, yra pasirengę atsakyti teigiamai į mūsų jausmus. Tačiau dėl kažkokių priežasčių kai kurios moterys vėl ir vėl patenka į meilės be atsako spąstus. Kodėl taip yra ir ką su tuo daryti?

Pagrindinės priežastys, dėl kurių moterys atkakliai siekia vyrų, kurie  nejaučia joms atsakomųjų jausmų, dėmesio

 

PROJEKCIJŲ KUPINAS MĄSTYMAS

Tokios moterys nuolat patenka į projekcijos spąstus – klaidingai įsivaizduoja, ką kitas žmogus galvoja ir jaučia.

„Projekcijos poveikis stipresnis, jei savo meilės objektu žavimės iš tolo. Nepastebime šio žmogaus trūkumų, kurie būtų akivaizdūs, jei gyventume su juo kartu ar bendrautume kasdien”, – aiškina šeimos santykių terapeutė Marnie Furman.

NESĄMONINGAS DRAMATIZMO IR EMOCINIO INTENSYVUMO SIEKIS

„Kai kurie žmonės mėgaujasi pačiu „užsiėmimu”. Jis toks svaiginantis, kad tokios moterys mieliau renkasi meilės be atsako skausmą, nes nenori pasiaukoti, ko reikalauja tikri santykiai. Fantazija joms tampa svarbesnė už realybę”, – aiškina Furman.

Kas atsitinka, jei moteriai pavyksta užkariauti to konkretaus vyro meilę? Jai prireikia nusileisti ant žemės ir susidurti su realybe, su visomis jos banalybėmis ir rutina.

Štai kodėl kai kurias moteris traukia meilė be atsako. Pratęsdamos „persekiojimo” etapą, jos vis gali patirti savotišką „romantišką pakilimą”. Visa tai sukelia stiprias emocijas, mažinančias kasdienio gyvenimo nuobodulį.

Pagrindinės priežastys, dėl kurių moterys atkakliai siekia vyrų

INTYMUMO BAIMĖ

„Kai kurios moterys vengia tikros meilės ir taip bando apsisaugoti nuo širdies skausmo”, – aiškina Marnie Furman. Jausdamos meilę vyrui, kuris joms nejaučia to paties, jos patiria stiprią aistringą įsimylėjimo emociją, tačiau vengia bet kokių realių įsipareigojimų. Tokiu būdu jos eina į kompromisą su savimi, iš dalies patenkindamos savo intymumo poreikį ir vengdamos rizikos, kad vyras įžeis jų jausmus.

GYVENIMAS PRAEITIMI IR NEPASIRENGIMAS JUDĖTI Į PRIEKĮ

„Dažnai meilės baimę sukelia praeityje patirta skaudi nesėkmė ir nusivylimas. Dažnai tai susiję su seksualine ar emocine prievarta. Kartais priežastis gali būti įgimtas padidėjęs jautrumas”, – aiškina Marnie Furman.

Tokiose situacijose meilė be atsako gali atrodyti savaip patraukli galimybė, suteikianti aistros skonį, bet visą ko neužgožianti. Tokios moterys nuolat skatina savo troškimus, neleisdamos sau pasitenkinti.

„Jei bandote suvilioti vyrą, kuris akivaizdžiai nejaučia jums to paties, primygtinai patariu negaišti tam laiko”, – pataria Marnie Furman. Santykiai gali būti sėkmingi tik tada, kai du žmonės vienas kitam jaučia panašius jausmus. Kad ir kaip būtų sunku, svarbu susitvarkyti ir išsiaiškinti, kas jums trukdo rasti meilę.

Taip, teks rizikuoti. Tačiau santykiai su emociškai atviru, palaikančiu ir iš tiesų mylinčiu partneriu yra verti visų pastangų.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

Vidutinis reitingas 0 / 5. Balsų skaičius: 0

Kol kas nėra balsų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Skaitykite panašius straipsnius

Kitas straipsnis

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *