Kokia Tavo meilės kalba? Kaip jausmus reiškia skirtingi Zodiako ženklai


meile 1

meile 1

Vieni mėgsta savo jausmus demonstruoti didelėmis rožių puokštėmis, romantiškomis vakarienėmis ar išraiškingais meilės prisipažinimais, o kiti mano, kad vieną kartą pasakytas žodis MYLIU yra pakankamai aiškus jų jausmų įrodymas. Išsiaiškinkime, kaip kiekvienas Zodiako ženklas reiškia savo jausmus.

Zodiakas ir jausmai

Avinas

Avinas yra vienas tiesmukiškiausių Zodiako ženklų. Jų ketinimai visada labai greitai ir aiškiai pasireiškia, nes jie nemėgsta nesusipratimų. Avinas nebijo santykiuose demonstruoti savo atkaklumo bei aistringumo.

Jautis

Jautis nemėgsta demonstruoti savo jausmų, todėl vargu ar bus paprasta suprasti, patinkate jūs jam ar ne. Vis tik, jei jo jausmai jums taps stiprūs bei nuoširdūs, pajusite tai iš jo domėjimosi jūsų asmenybe, noro padėti, apsaugoti, palaikyti ir paguosti. Įsimylėjęs Jautis apsups jus savo nuolatinio rūpestingumo skraiste.

Dvyniai

Dvyniai nemėgsta romantikos, todėl meilūs žodeliai ir milžiniškos gėlių puokštės – ne jiems. Labiau tikėtina, kad apie savo jausmus jie prisipažins be didelių ditirambų, kad ir prie popietinės kavos puodelio. Vis tik, jei jaučiate Dvynio norą praleisti su jumis kuo daugiau laiko ar pastebite atsirandantį pavydą jūsų atžvilgiu, galite neabejoti – jūs užkariavote jo širdį.

Vėžys

Vėžio simpatijas atpažinti gana lengva. Jei Vėžys staiga ima ypatingai tavimi domėtis, nevengia ilgų ir prasmingų pokalbių apie tavo kasdienybę, ateities siekius ar praeities nuopuolius, rengia malonias staigmenas – tu jam tikrai patinki. Be to, įsimylėjęs Vėžys tampa labai atviras, nuoširdus ir nebijantis atsiverti savo simpatijos objekto atžvilgiu.

Liūtas

Liūtai nėra pratę tramdyti savo jausmų, jei jie myli, apie tai žino visas pasaulis. Savininkiškumo jausmas ir pavydas – tai stiprūs Liūto jausmų įrodymai.

Mergelė

Mergelė linkusi kruopščiai analizuoti santykius, siekti tobulumo ir preciziškumo. Mergelei reikia nemažai laiko, kol ji pradeda pasitikėti savo simpatija ir pasiryžta jam atskleisti savo jausmus. Akivaizdūs ženklai, kad jūs patinkate Mergelei – tai subtilios užuominos, švelnus flirtas ir neįkyrus noras jus kontroliuoti bei auklėti.

Svarstyklės

Svarstyklės nevengia kalbėti apie savo planus, idėjas ar norus (kad ir kokie jie bebūtų). Kadangi jie mėgsta elgtis romantiškai kiekvieną savo gyvenimo dieną ir tai puikiai atspindi jų bendravimo stilių, gali būti sunku pastebėti jų tikruosius jausmus. Vis tik, jei Svarstyklės apipila jus komplimentais reguliariai ir jų srautas tik didėja, nemaža tikimybė, kad jūs jam nuoširdžiai patinkate.

Skorpionas

Skorpionuose simpatijos apraiškos gali kardinaliai skirtis. Kai kurie iš jų nesidrovi išsiųsti 50 pranešimų per dieną apie savo jausmus ar aiškiai pranešti apie savo ketinimus (su tokiais Skorpionais viskas paprasta ir aišku, jums belieka nuspręsti, ar atsakysite į jo jausmus teigiamai ar ne). Tačiau kitas šio Zodiako ženklo atstovų tipas mėgsta slaptumą ir emocinius žaidimus, pvz.: galite pagauti jo aistringą ir šaltakraujišką žvilgsnį ar pan. Jei šie žaidimai jums nėra artimi ir priimtini, geriausias būdas išsiaiškinti, ką jums jaučia Skorpionas – tiesiai jo to paklausti.

Šaulys

Nepaisant atsargumo, Šaulys nemėgsta banalių jausmų prisipažinimo modelių. Kažin ar sulauksite aiškaus jausmų prisipažinimo ir išsakymo, tačiau jo simpatiją pajusite kitais būdais: jis nevengs kviesti jus į dažnus pasimatymus, kiaurai vers savo užburiančiu žvilgsniu ir demonstruos, dažniausiai nepagrįstą, pavydą.

Ožiaragis

Ožiaragiai yra labai atsargūs, neretai netgi emociškai šalti. Jie linkę savo simpatijas parodyti praktiniais būdais, pvz.: padėti jums kasdieninėje veikloje ar išspręsti jus erzinančią problemą. Platoniški jausmai šiems Zodiako ženklų atstovams yra pirmoje vietoje, todėl kol pereisite į kitą, artimesnį, santykių etapą, gali praeiti nemažai laiko.

Vandenis

Vandeniai yra patys nepriklausomiausi Zodiako ženklų atstovai. Kalbant apie romantiškus santykius, jiems iš esmės jie nėra ypatingai reikalingi. Vandeniai mėgsta subtilų flirtą, o neretai – ir vienos nakties nuotykius. Vandeniui sunku ilgą laiką kuo nors domėtis. Turėkite omenyje, kad jei jis iškarto jums užsimena apie fizinį artumą, tai reiškia, kad jūs jo rimtai nedominate. Žuvys

Žuvys

Žuvys yra tylus ir ramus, bet didele ištikimybe ir prieraišumu pasižymintis ženklas. Iš jo nesulauksite emocijų audros, tuo jos panašios į Ožiaragius. Savo vidinius jausmus Žuvys išreikš praktiškomis dovanomis, noru kuo daugiau laiko praleisti kartu ir nuolatiniu rūpesčiu jūsų kasdienine gerove.

Išeiti iš AMP versijos